Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:01:36

З любов'ю до дітей

14.07.2014   09:23

Проведенням профілактично-роз’яснювальної акції «З любов’ю до дітей» відзначили 19-ту річницю заснування своєї служби працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області.

Місцем проведення цікавого і змістовного виховного заходу вони обрали обласний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків.

Змістовне наповнення акції було спрямоване на формування у вихованців закладу чіткого розуміння своїх прав та обов’язків. Гостя з обласного Управління внутрішніх справ, старший оперуповноважений сектору КМСД старший лейтенант міліції Наталія Юріна при розробці сценарію вміло використала природну пізнавальну активність та творчі нахили дітей. Захід відбувся в інтерактивній формі, з елементами гри.

Діти й підлітки, перевдягнені у костюми відомих казкових персонажів (Червоної Шапочки, Сірого Вовка тощо), змоделювали судове засідання з розгляду казкових-таки, але водночас цілком життєвих ситуацій. Вихованці реабілітаційного центру самі виконували ролі суддів, позивачів, відповідачів. Діти з хвилюванням розбирали запропоновані ситуації, відповідали на запитання правоохоронців.

Наприкінці заходу його учасники вийшли за межі підготовленого сценарію. Дуже цінною для дітлахів виявилася можливість вільно й невимушено поспілкуватися з працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС області, обговорити питання, які їх зачіпають особисто. Адже кожен з вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та підлітків має непросту долю, чимало з них позбавлені батьківського піклування, дехто на собі відчув усі «принади» підвально-вокзального життя. Тому у багатьох сформувалася інтуїтивна потреба здобуття хоча б мінімальних правових знань, розуміння законів, які регламентують їхню поведінку та дії дорослих відносно них. Отже, перехід від «казкового» суду до імпровізованої правознавчої бесіди був цілком зрозумілим і доречним.

На прощання вихованці та працівники реабілітаційного Центру щиро подякували гостям з кримінальної міліції у справах дітей за проведений захід і ще раз привітали з професійним святом.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.