Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 00:07:25

Відбулася зустріч з випускниками Міжнародного інституту менеджменту

14.10.2011   15:03

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко сьогодні зустрівся з випускниками Міжнародного інституту менеджменту м. Київ, які завітали до Чернігова з метою вивчення інвестиційного процесу в регіоні.

На початку зустрічі Віктор Тканко ознайомив гостей з економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини, акцентуючи увагу на унікальності регіону, який володіє вигідним географічним розташуванням, неповторними природними, рекреаційно-туристичним ресурсами.

Після презентації випускники мали змогу поставити запитання заступнику голови облдержадміністрації та отримали на них ґрунтовні та змістовні відповіді. Гості цікавилися розвитком річкового пароплавства, купівельною спроможністю населення, демографічними процесами в регіоні, співпрацею облдержадміністрації з інвесторами, розробкою інвестиційних проектів, співпрацею з інвестиційними компаніями тощо.

По завершенні плідного діалогу випускники інституту менеджменту подякували обласній державній адміністрації за організацію такої зустрічі і вирушили до національного архітектурно-історичного заповідника Чернігів стародавній для ознайомлення з історичними памятками Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 71 новий випадок COVID-19

Виявлено 71 новий випадок COVID-19 17:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 жовтня зафіксований 71 новий випадок інфікування COVID-19.

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП 16:59

Сьогодні о 10:00 ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо – транспортну пригоду на вулиці Шевченка.

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові 13:20

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:41

Упродовж минулого тижня з 19 по 26 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 222 чоловіка особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови 12:35

Громадяни, які мають борги, проте не в змозі погасити їх, можуть скористатися процедурою відновлення платоспроможностіфізичної особи.