Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 17:08:12

Відбулася зустріч з випускниками Міжнародного інституту менеджменту

14.10.2011   15:03

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко сьогодні зустрівся з випускниками Міжнародного інституту менеджменту м. Київ, які завітали до Чернігова з метою вивчення інвестиційного процесу в регіоні.

На початку зустрічі Віктор Тканко ознайомив гостей з економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини, акцентуючи увагу на унікальності регіону, який володіє вигідним географічним розташуванням, неповторними природними, рекреаційно-туристичним ресурсами.

Після презентації випускники мали змогу поставити запитання заступнику голови облдержадміністрації та отримали на них ґрунтовні та змістовні відповіді. Гості цікавилися розвитком річкового пароплавства, купівельною спроможністю населення, демографічними процесами в регіоні, співпрацею облдержадміністрації з інвесторами, розробкою інвестиційних проектів, співпрацею з інвестиційними компаніями тощо.

По завершенні плідного діалогу випускники інституту менеджменту подякували обласній державній адміністрації за організацію такої зустрічі і вирушили до національного архітектурно-історичного заповідника Чернігів стародавній для ознайомлення з історичними памятками Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини