Взаємодія з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи
Тематичний короткостроковий семінар для керуючих справами виконавчих апаратів районних рад, начальників організаційних відділів районних рад, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, працівників виконавчого апарату Чернігівської обласної ради проходить з 18 по 20 червня 2014 р. У відкритті навчання взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Сергій Фесенко директор центру Володимир Бойко.
Учасники навчання опрацьовуватимуть правові засади діяльності органів місцевого самоврядування; порядок прийняття та набрання чинності та припинення дії нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування; засади проходження служби в органах місцевого самоврядування; розглянуть основні завдання, організацію роботи з документами в органах місцевого самоврядування та останні зміни в антикорупційному законодавстві України.
Також обговорюватимуться питання децентралізації державної влади, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні; розвиток ресурсної бази органів державної влади в рамках розвитку співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями.
В рамках семінару слухачі візьмуть участь у серії «круглих столів», під час яких обговорюватимуться особливості роботи виконавчих апаратів місцевих рад в умовах реалізації адміністративної реформи та приклади з досвіду роботи органів місцевого самоврядування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.