Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 вересня, 04:15:34

Гімназисти перемагають у столиці

14.06.2014   09:04Агенцiя

Учні Менської районної гімназії Костя Гальос та Ірина Піляєва зі своїми науковими роботами ввійшли до числа переможців всеукраїнських конкурсів.

У травні на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в Києві відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь 74 представники з 18 областей та столиці, які захищали свої дослідницько-експериментальні роботи у різних секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство» тощо.

Учні районної гімназії на обласний етап подали чотири роботи, три з них стали переможця­ми і отримали дипломи.

При заочному відборі у Києві кращою була визнана робота Кості Гальоса, учня 6-А класу гімназії. Саме він і представляв Чернігівщину в секції «Охорона здоров’я», де посів третє місце і був нагороджений дипломом та пам’ятним подарунком.

Одночасно у Києві проходив фінал Всеукраїнського уч­нівського науково-дослідницького конкурсу «Проектування і винахідництво». На фінальний етап цього конкурсу була за­прошена учениця 8-А класу гімназії Ірина Піляєва, яка гідно захищалася у секції «Медицина та психологія» і отримала диплом.

Підготувала юних дослідників учитель хімії і біології гімназії, керівник гуртка «Джерельце» Ірина Вовченко.

Головними спонсорами поїздки юних інтелектуалів до столиці стали їхні батьки.


http://nslovo.com/blog/himnazysty-peremahayut-u-stolytsi

 

Останні новини Чернігівщини

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі

Використання коштів ДФРР у 2019 році на контролі 13:05

17 вересня в рамках робочого візиту директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик та начальник управління інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Департаменту Юрій Сухомлин відвідали Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та ознайомились з ходом реконструкції будівлі із застосуванням заходів теплореновації.

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова

НАЗК повідомить НАБУ та Нацполіцію про недостовірні відомості в деклараціях міського голови Чернігова 12:59

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Ніжин: збір громадських проектів 12:39

Проекти приймаються щороку, починаючи з 1 вересня по 30 вересня (протягом одного місяця).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:36

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За вісім місяців на обороноздатність країни платники  Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору

За вісім місяців на обороноздатність країни платники Чернігівщини спрямували понад 232,4 млн грн військового збору 11:53

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області за січень–серпень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено понад 232,4 млн грн військового збору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини