Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 11:17:39

Область у повному об’ємі готова до проведення ЗНО

22.05.2014   11:29

Чернігівщина у повному об’ємі готова до проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань. Усі підготовчі роботи ведуться планово, збоїв немає. Для проходження тестувань в області зареєструвалося 7 тисяч 803 учасника.

Про це зазначив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман, доповідаючи про стан готовності до ЗНО під час всеукраїнської селекторної наради, яку 21 травня провів Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич. У нараді також взяли участь Міністр освіти і науки Сергій Квіт, директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, представники Міністерства фінансів, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Держспецзв’язку, Мініфраструктури, Міністерства охорони здоров’я та низки інших служб.

Як зазначалося, загалом в Україні для участі у зовнішньому оцінюванні зареєструвалось 297 тис. осіб. Для забезпечення проведення тестування, яке проводитиметься у дві сесії (основну та додаткову) сформовано 4 тисячі 105 пунктів. Для всіх областей, за виключенням двох, незалежне оцінювання буде проходити за тим графіком, який був оголошений раніше. Через неможливість гарантування безпеки на пунктах тестування та забезпечення доставки і конфіденційності тестових метеріалів у Донецькій та Луганській областях розглядалося питання перенесення ЗНО з основної на додаткову сесію, що пройде у липні.

Кримські абітурієнти, що виявили бажання брати участь у тестуванні, а їх 600, через окупацію півостріва проходитимуть тестування на материковій частині України.

Найближчим часом тестові матеріали будуть доставлені до пунктів тестування. Тож основним завданням на сьогодні для регіонів є організація їх охорони та конфіденційності. Не менш актуальними на сьогодні залишаються забезпечення фізичої безпеки учасників та місць тестування, організація цілодобового чергування на відповідних пунктах медичних працівників та пасажирські перевезення у дні проведення ЗНО.

Під час наради керівництву областей наголошувалося на необхідності створення міжвідомчих комісій та взяття під особистий контроль координацію всіх служб, відомств, які відповідають за підготовку та проведення ЗНО.
 

Останні новини Чернігівщини

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16

8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.

9 квітня: цей день в Україні і світі

9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13

День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression