Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 листопада, 23:23:55

Чернігівці отримали практичні поради щодо управління містом від Норберта Нойгауза

28.04.2014   07:00Агенцiя

26 квітня до Чернігова завітав німецький економіст, екс-віце-мер м. Трір, автор книг, присвячених цінностям християнської демократії, доктор Норберт Нойгауз поділитися досвідом з місцевими жителями щодо управління містом на основі принципів християнської демократії. Зустріч була організована Чернігівською обласною організацією політичної партії «Демократичний Альянс».

Обговорити питання ефективного управління містом на прикладах Німеччини в залі Експертного клубу «Чистої політики» зібралась чимала кількість зацікавлених людей – це представники міської влади, представники ЗМІ, політичні діячі, активісти громадських організацій та молодь.

Зустріч проходила у вигляді брифінгу «питання-відповідь», тому спілкування вийшло досить активне і продуктивне. Німецький експерт ледь встигав відповідати на різноманітні питання присутніх щодо благоустрою міста. На питання, як досягти певних результатів у влаштуванні сучасного та комфортного життя для кожного городянина на прикладі німецького міста Трір, Норберт відповів: «Українським містам бракує стратегії, за якими можна було б розвиватися. Також найбільшою проблемою є те, що політика зазвичай пов’язана з бізнесом, що теж негативно впливає на політичний процес, – підкреслив німецький експерт. – Взагалі політика – це те, як ми організовуємо життя один з одним, як ми вміємо спілкуватися і працювати разом. А головною задачею уряду в цій справі – є необхідність заручитись підтримкою народу, так як у вирішенні проблем міста повинні приймати участь не тільки чиновники, а й просте населення. Політик може стати корисним для міста, якщо буде об’єднувати людей навколо суспільно-корисної місії, спілкуючись з ними» - завершив Норберт.

На прикладі західнонімецького міста Трір пан Нойгауз розказав, яким чином можна ефективно вирішити питання розбудови Чернігова, зацікавити туристів та зробити центр міста привабливим.

На думку Норберта Нойгауза, Чернігів – місто, яке має значний туристичний потенціал і його необхідно розвивати. Проте вирішуючи різні питання при ухвалені рішень, політики завжди мають виходити з того, що буде справедливим і що краще служитиме досягненню загального блага.
 

Останні новини Чернігівщини

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА

Безпека шляхів, охорона здоров’я та державна підтримка аграріїв - основні питання понеділкової наради в ОДА 16:44

На сьогоднішній нараді з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів ЦОВВ голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко окреслив низку питань, на які слід звернути особливу увагу.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 14:48

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради

Прилуки: робочий тиждень розпочався з апаратної наради 13:16

11 листопада у сесійній залі міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Перекриття вул. 1-го Травня для ремонту триватиме ще тиждень 13:00

У Чернігові перекриття руху автотранспорту по вул. 1-го Травня (від вул. Седнівської до перехрестя з вул. Генерала Бєлова) продовжено до 20.00 год. 17 листопада.

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру

Руслана Якобінчук – у вокальному абонементі філармонійного центру 12:48

Заслужена артистка України Руслана Якобінчук(мецо-сопрано) 10 листопада виступила на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини