Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 05:03:32

Чернігівці отримали практичні поради щодо управління містом від Норберта Нойгауза

28.04.2014   07:00Агенцiя

26 квітня до Чернігова завітав німецький економіст, екс-віце-мер м. Трір, автор книг, присвячених цінностям християнської демократії, доктор Норберт Нойгауз поділитися досвідом з місцевими жителями щодо управління містом на основі принципів християнської демократії. Зустріч була організована Чернігівською обласною організацією політичної партії «Демократичний Альянс».

Обговорити питання ефективного управління містом на прикладах Німеччини в залі Експертного клубу «Чистої політики» зібралась чимала кількість зацікавлених людей – це представники міської влади, представники ЗМІ, політичні діячі, активісти громадських організацій та молодь.

Зустріч проходила у вигляді брифінгу «питання-відповідь», тому спілкування вийшло досить активне і продуктивне. Німецький експерт ледь встигав відповідати на різноманітні питання присутніх щодо благоустрою міста. На питання, як досягти певних результатів у влаштуванні сучасного та комфортного життя для кожного городянина на прикладі німецького міста Трір, Норберт відповів: «Українським містам бракує стратегії, за якими можна було б розвиватися. Також найбільшою проблемою є те, що політика зазвичай пов’язана з бізнесом, що теж негативно впливає на політичний процес, – підкреслив німецький експерт. – Взагалі політика – це те, як ми організовуємо життя один з одним, як ми вміємо спілкуватися і працювати разом. А головною задачею уряду в цій справі – є необхідність заручитись підтримкою народу, так як у вирішенні проблем міста повинні приймати участь не тільки чиновники, а й просте населення. Політик може стати корисним для міста, якщо буде об’єднувати людей навколо суспільно-корисної місії, спілкуючись з ними» - завершив Норберт.

На прикладі західнонімецького міста Трір пан Нойгауз розказав, яким чином можна ефективно вирішити питання розбудови Чернігова, зацікавити туристів та зробити центр міста привабливим.

На думку Норберта Нойгауза, Чернігів – місто, яке має значний туристичний потенціал і його необхідно розвивати. Проте вирішуючи різні питання при ухвалені рішень, політики завжди мають виходити з того, що буде справедливим і що краще служитиме досягненню загального блага.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 605 нових випадків COVID-19

Виявлено 605 нових випадків COVID-19 17:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 4 грудня в області зафіксовано 605 нових випадків COVID-19.

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення

Проаналізували проблемні питання ветеранів війни і порядок їх вирішення 15:11

Круглий стіл на тему "Аналіз проблемних питань ветеранів війни і порядок їх вирішення".

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму

З наступного року в Чернігові втілюватимуть програму "Безпечний заклад освіти" 14:50

У Чернігові рішенням Чернігівської міської ради затверджена Програма «Безпечний заклад освіти» на 2021-2024 роки. Відповідне рішення міськради прийняте 1 грудня на засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом жовтня зафіксовано 153 порушення Правил рибальства 14:42

Протягом жовтня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 153 порушення Правил рибальства, вилучено 251 кг незаконно добутих водних біоресурсів та понад 4 км сіток.

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський

Виконувати обов'язки начальника Чернігівської митниці відтепер буде Артур Городиський 14:31

Про це повідомляє Північна митниця Держмитслужби на своїй сторінці у Facebook.