Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 01:42:13

Навчання на базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

14.10.2011   08:07Агенцiя

На базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області відбувся одноденний семінар для новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій.

Навчання проведене робочою групою Управління в складі заступника начальника Управління Ірини Галайко та завідувача сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління Костіневич Лади. Навчання включало в себе проведення:

· практичного заняття „Ознайомлення з організацією роботи Управління держаної служби Головдержслужби України в Чернігівській області”,

· лекцій „Впровадження системи управління якістю в роботу органів виконавчої влади” та „Завдання зовнішньої допомоги TAIEX”.

Після навчань було проведене засідання круглого столу щодо проведення адміністративної реформи в Україні, яке закінчилось опитуванням щодо очікувань результатів адміністративної реформи.

Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини