Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 травня, 10:09:32

Навчання на базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

14.10.2011   08:07Агенцiя

На базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області відбувся одноденний семінар для новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій.

Навчання проведене робочою групою Управління в складі заступника начальника Управління Ірини Галайко та завідувача сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління Костіневич Лади. Навчання включало в себе проведення:

· практичного заняття „Ознайомлення з організацією роботи Управління держаної служби Головдержслужби України в Чернігівській області”,

· лекцій „Впровадження системи управління якістю в роботу органів виконавчої влади” та „Завдання зовнішньої допомоги TAIEX”.

Після навчань було проведене засідання круглого столу щодо проведення адміністративної реформи в Україні, яке закінчилось опитуванням щодо очікувань результатів адміністративної реформи.

Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа

Чернігівщину активно просуватимуть як туристичну локацію цього літа 10:03

26 травня заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван провів нараду з питань напрацювання шляхів розвитку туристичної галузі області. У нараді взяли участь представники Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, підвідомчих установ та представники туристичної та IT-сфери.

Презентована продукція ДК

Презентована продукція ДК "Укрторф" 09:46

25 травня у приміщенні будинку засідань обласної ради в рамках наради з питань розвитку Державного підприємства «Чернігівторф» відбулась презентація продукції торфовидобувних підприємств Державного концерну «Укрторф».

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській

Чернігів: тривають масштабні роботи з заміни підземних мереж на вулиці Київській 09:36

У Чернігові на вулиці Київській тривають роботи з заміни магістральних водогону та каналізації. Щоби при цій заміні жителі вулиці не лишалися без води, КП «Чернігівводоканал» поетапно робить тимчасові перепідключення цих абонентів на водопостачання по тимчасовій схемі.

Обласна влада та концерн

Обласна влада та концерн "Укрторф" обговорили варіанти виведення торф'яної галузі з кризи 09:24

Обласна влада готова підтримати розвиток торф’яної галузі на Чернігівщині. Але на чолі ДП «Чернігівторф» повинна стати людина, яка матиме конкретний план виводу підприємства зі стагнації.