Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 06:34:21

Навчання на базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

14.10.2011   08:07Агенцiя

На базі Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області відбувся одноденний семінар для новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій.

Навчання проведене робочою групою Управління в складі заступника начальника Управління Ірини Галайко та завідувача сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління Костіневич Лади. Навчання включало в себе проведення:

· практичного заняття „Ознайомлення з організацією роботи Управління держаної служби Головдержслужби України в Чернігівській області”,

· лекцій „Впровадження системи управління якістю в роботу органів виконавчої влади” та „Завдання зовнішньої допомоги TAIEX”.

Після навчань було проведене засідання круглого столу щодо проведення адміністративної реформи в Україні, яке закінчилось опитуванням щодо очікувань результатів адміністративної реформи.

Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова.

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. "Наш край" 22:50

Міський штаб партії «НАШ КРАЙ» має в розпорядженні дані екзит-полу, який проводили на 111 виборчих дільницях в м. Чернігів.

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині 21:37

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області