Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 05:03:00

Зустріч керівництва Чернігова та області зі студентами вузів

05.04.2014   09:45

На завершення семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» його учасники – студенти-випускники вузів міст Чернігова та Ніжина пройшли підсумкове тестування та мали нагоду поспілкуватися з керівниками міста та області.

Вже традиційно в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів зі студентами провів зустріч чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він розповідав про специфіку діяльності виконавчих органів влади та органів місцевого самоврядування, наводив приклади з власного досвіду роботи щодо вирішення питань, пов’язаних з економікою, соціальною сферою, розвитком інфраструктури м. Чернігова. 

У подальшій дискусії йшлося про адміністративну реформу та пов’язане з нею реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування. Зокрема, студенти цікавилися, наскільки ці зміни вплинуть на можливості їхнього працевлаштування на службу до структур виконавчої влади та місцевого самоврядування. Наступні питання стосувалися джерел наповнення державного та місцевих бюджетів, а також чи допоможе планована децентралізація фінансів подолати корупцію та нецільові розтрати державних коштів. Учасники зустрічі також говорили про можливості туристичного, історико-культурного потенціалу Чернігова, збереження його пам’яток, розвитку міських територій для відпочинку (що буде на місці пам’ятника В. Леніну, чи стане Стрижень в майбутньому придатним для купання тощо).

Також до студентів звернувся перший заступник – керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Журман. Він зауважив, що до недавнього часу державна служба залишалася неооціненою, що певною мірою й сформувало упереджене ставлення у суспільстві до державних службовців як чиновників-бюрократів. Останні події в державі зумовили необхідність докорінної перебудови всієї управлінської галузі. Її подальше успішне реформування багато в чому буде залежати від приходу до владних структур саме молодих, освічених та свідомих фахівців. Наостанок він привітав студентів із закінченням навчання, вручивши відповідні сертифікати учасникам програми та закликав молодих людей реалізувати свій потенціал на користь України саме на службі в органах державної влади та місцевого самоврядування.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини