"Молодіжне законодавство: потреби, перспективи"
Працювати в офісі чи вміти забити цвях? Такі прості питання мають лежати в основі нового молодіжного законодавства. Потрібно, щоб ці закони розробляла сама молодь – у цьому полягає суть проекту, що розпочинається в Чернігівській і Луганській областях. До осені новий закон «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді» вже має бути прийнятий парламентом.

Третина молоді в Україні не працевлаштована і проживає разом з батьками – такі дані соціологічних досліджень, наведені сьогодні на презентації проекту з розробки молодіжного законодавства. Серед причин цього складного становища – недосконалість законів, які розробляються, очевидно, людьми далекими від справжніх проблем.
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я розпочали проект, за яким самі юнаки і дівчата з двох областей – Чернігівської і Луганської — розробляють закон «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді». Організатори проекту вже кілька років працюють в нашій області спільно з центрами соціальних служб – насамперед Козелецькому та Бобровицькому районах, тому добре знають суспільну ситуацію на Чернігівщині. Початковий семінар з цього проекту пройшов за участю представників молодіжних об’єднань і органів влади з усіх районів. Привітала учасників представник посольства Нідерландів в Україні Марисія Пехачек – посольство надає допомогу в реалізації проекту.
Ініціатори проекту чекають ініціатив від молоді. Зі своїми пропозиціями можна звертатися до соціальних служб, органів влади, громадських організацій. Новий законопроект планують подати на розгляд Верховної Ради до листопада.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.