Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 06:25:04

Життя після сесії продовжується!

06.03.2014   07:57Агенцiя

Миттєво пронеслось перше півріччя навчального року студентів Чернігівського ін-ституту імені Героїв Крут МАУП. Крім навчання запам’яталися різні заходи, які знайшли відгук у молодих серцях, а саме: проведення благодійних акцій для людей похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями, кураторські години з диспутами та пі-знавальними бесідами, екскурсії по валу, відвідування художнього музею, «круглі» столи, тиждень правових знань, КВК, міжвузівські конференції.

Друге півріччя навчального року також «крокує» доволі швидко. В інституті вже організовано проведення музичної вітальні «Зустріч з саксофоном». Мета заходу - бли-жче ознайомити студентів з різними музичними інструментами, сформувати якісний музичний смак. Для зустрічі запросили студента 4 курсу музичного училища ім. Реву-цького Кисленка Дмитра. Студенти Чернігівського інституту МАУП підготували ін-формацію про походження інструмента, а потім пролунали чарівні мелодії у виконанні гостя. Всі отримали велике задоволення.

З 24 по 26 лютого 2014 року у приміщенні Чернігівського державного інституту економіки і управління студенти другого курсу юридичного факультету ЧІ МАУП Шубенко Я., Чубикіна А., Белік К., Купа Ю. взяли участь у роботі таких «круглих» столів, як «Історико-правовий аспект державотворчої політики Центральної Ради та уряду Украї-нської Народної Республіки (березень 1917- квітень 1918 р.р.): в контексті причин їх пора-зки»; «Універсали Центральної Ради як законодавче оформлення ідей державотворення». Також на цьому тижні відбулась Міжвузівська науково-практична конференція студентів та молодих вчених на тему «Проблеми формування місцевих органів державної адміністрації та самоврядування у революційну добу (1917-1920)», організована доцентом кафедри цивільного, господарського та кримінального права ЧДІЕУ Нітченко А.Г. Активну участь у проведенні конференції взяли студенти першого курсу нашого інституту Стадник І., Кузнецова В. Спілкування було змістовним та цікавим, всі учасники отримали подяку за участь у заходах.

Також 28 лютого 2014 року у приміщенні ЧІ МАУП відбувся «круглий» стіл на актуальну тематику: «Мотивація персоналу в умовах економічного спаду. Як залучити, утримати та мотивувати». Під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри «Управління персоналом та економіки праці» нашого інституту Назарко Світлани Олексіївни студенти підготували та розглянули такі питання: «Кадрова політика в умовах ринкової економіки» - Іноземцева А., студ. 4 к. ек. ф.; «Зарубіжний досвід мотивації праці» - Біленко А., студ. 4 к. ек. ф.; «Як мотивувати співробітників в непростих умовах кризи» - Ковальчук Д., студ. 2 к. ек. ф.; «Як змусити людей працювати на Вас» - Тацоха Є., студ. 2 к. ек. ф.; «Молодь, іноземці чи вітчизняні працівники?» -Майорова В., студ. 2 к. ек. ф.; «Мотиваційна гігієна» - Прокопчук О., студ. 2 к. ек. ф.; «Стабільність - ознака майстерності» - Костюк Н., студ. 2 к. ек. ф.; «Теорія очікувань: новий підхід до мотивації» - Бричеєв О., студ. 2 к. ек. ф. Протягом виступів учасників «круглого» столу виникла серйозна дискусія, яка надала змогу кожному висловити свою особисту думку.

З нагоди 200 річчя від Дня народження нашого «Кобзаря» Тараса Григоровича Шевченка ми звернулись до співпрацівників Чернігівського обласного художнього музею імені Г.Галана про організацію пересувної виставки «Образ Т.Г. Шевченка (1814-1861) в українській графіці».

Завідуюча науково-освітнім відділом Шульга К.Г. та головний збері-гач Курач С.М. з великим бажанням відгукнулися на наше звернення. У своїй розповіді Курач С.М. майстерно розкрила образ Т.Г. Шевченка в української графіці, при цьому студентам були продемонстровані графічні роботи до таких відомих творів «Кобзаря», як поема «Катерина», «Невольник». Студенти нашого інституту дійсно поповнили свої знання про життя великого українського поета.

І надалі в нашому інституті планується чимало різноманітних заходів, головна мета яких - виховання любові та краси, співчуття та милосердя до всіх людей навколо нас.


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини