Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 січня, 16:58:37

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді святкує своє двадцятиріччя

11.02.2014   08:05Агенцiя

В обласному музично-драматичному театрі свято – обласний педагогічний ліцей відзначає іменини – двадцять років від дня заснування.

Галина Коломієць

Галина Коломієць

Запрошені гості – випускники минулих років, найкращі студенти, їх батьки та викладачі. Директор закладу Галина Коломієць розповіла нам, що ліцей створювався як інноваційний навчальний заклад у дуже складні часи для молодої держави, і от зараз про його діяльність відомо всій області.

Найбільша гордість ліцею – це його студенти і, звичайно, випускники, яких зібрався повний зал. За підрахунками, близько тисячі педагогів області навчалися саме тут. Серед них – 56 кандидатів педагогічних наук, 15 відмінників освіти України, два лауреати премії імені Софії Русової.

Близько семи десяти людей працюють за кордоном. Це – художники, представники творчої еліти… Хтось відкрив свою справу…
Також заклад порадував виставкою робіт ліцеїстів, щоб довести: творче виховання для дітей так само важливе, як і розумова праця.

На честь пам’ятної дати був організований концерт, в якому брали участь і самі студенти. Прозвучав гімн ліцею, в якому нагадується про високу мету закладу – виховати в дітей розуміння про три вищі цінності: Інтелект, Духовність, Здоров’я.


http://chodtrk.com.ua/?p=13183

Останні новини Чернігівщини

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА

Про результати досліджень атмосферного повітря йшлося на засіданні комісії в Чернігівській ОДА 11:54

23 січня під головуванням заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Олександра Савченка відбулося засідання обласної комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря та управління якістю атмосферного повітря.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили нову збірку чернігівської письменниці Наталії Коси 11:43

«Право на щастя, або роздуми сучасної жінки» – таку назву має нова прозово-поетична збірка Наталії Коси. Її презентували в бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках конкурсу «Книга року-2019».

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль

На ринках Чернігів за один день вилучено понад 350 кг незаконно добутої риби – Чернігівський рибоохоронний патруль 11:29

24 січня Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені перевірки потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Чернігів.

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава

Пенсіонери за доставку пенсій не сплачують, сплачує держава 11:20

Клієнти Укрпошти, зокрема пенсіонери, занепокоєні інформацією, яка шириться у ЗМІ, про те, що з них листоноші братимуть комісію за доставку їхніх пенсій. Ця інформація недостовірна.