Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 05:57:01

Керівники обласної представницької та виконавчої влади зустрілися зі студентами

07.02.2014   13:02

6 лютого у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук зустрілися зі студентами випускних курсів Чернігова та Ніжина, які навчатимуться в центрі за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль, і методи роботи».

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика зазначив, що формування нової моделі кадрової роботи в органах державної влади та сфері державного управління є першочерговими завданнями, спрямованими на забезпечення ефективної роботи органів влади, питань реалізації соціально-економічних реформ в країні.

Юрій Музика також наголосив на тому, що від ефективного інституту державної служби, відповідальності кожного службовця залежить успішність реалізації Середньострокової програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2011-2015 роки «Чернігівщина -2015. Спільний шлях до добробуту».

Валентин Мельничук, звертаючись до студентів, зазначив, що вони роблять правильний вибір, обравши курс на майбутнє - працювати на державній службі. Він, зокрема, розповів про переваги та недоліки роботи в органах представницької та виконавчої влади, акцентував увагу на подальшому її розвитку. Керівник побажав майбутнім слухачам Програми успіхів у навчанні та впевненості у досягненні поставлених цілей.

У заході також взяли участь начальник управління державної служби Головдержслужби України в області Валентин Дубок, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Володимир Бойко, учений секретар цього Центру Людмила Чабак, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації, учасник Програми 2008 року Ігор Соф’їн, головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради, учасник Програми 2009 року Тетяна Шеремет.

У зустрічі взяли участь студенти випускних курсів Чернігівського державного інституту економіки і управління, Чернігівського національного технологічного університету, Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, Чернігівського інституту імені Героїв Крут та Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Тільки близько 40 з них, які найкраще здадуть тестування на предмет знання Конституції та чинного Закону України «Про державну службу», з 24 березня по 4 квітня 2014 року навчатимуться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за Програмою «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи».

Метою Програми є популяризація державної служби та залучення уваги молоді до державної служби і служби в органах місцевого самоврядування.

Слухачі сьогоднішньої організаційної зустрічі, а їх цього року 90, пройдуть відповідне тестування, навчання, відбір, стажування в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини