Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 18:25:30

Носівська станція юних техніків благає про ремонт

20.01.2014   12:30Агенцiя

Два роки тому будівля, у якій навчаються гуртківці Носівської районної станції юних техніків почала розпадатися на шматки. І це не перебільшення.

Бо врешті-решт там завалилася майже ціла стіна, що понесла за собою аварійність усього приміщення. За цей час у відомій, завдяки своїм досягненням, далеко за межами Чернігівщини СЮТ побувало чимало поважних гостей – посадовців. Всі одноголосно запевняли, що проблему треба негайно вирішувати і обіцяли допомогти. Але стара хатина й досі стоїть без змін – ледь «дихає». А діти й колектив станції, у свою чергу, щодня наражаються на небезпеку.

Стара будівля, де нині функціонує Носівська районна станція юних техніків ще у 1976-му році була списана під ліквідацію. Це було приміщення колишньої школи №6. Тодішній мужній колектив СЮТ, який тулився у тисняві невеликої кімнати школи №1, це не злякало. За короткий час молоді ентузіасти пристосували хатину під роботу гуртків: зробили ремонт, підвели 3-фазну лінію, придбали і встановили верстатне та спеціальне обладнання, меблі. Власне так і розпочалася робота Носівської районної станції юних техніків на отриманій у спадок базі.

Проте час йшов і приміщення, на жаль, не молодшало. Про капітальний ремонт лише мріяли керівники гуртків на чолі з незмінним директором Василем Кияницею. А їм постійно обіцяли, що невдовзі станція юних техніків отримає нове приміщення, тому потреби в ремонті немає.

Гірко було, коли почав просідати фундамент і цегла сипалася то з одного, то з іншого боку. Але й тут ентузіасти не опускали рук – ремонтували власними силами. Та коли одна із стін будівлі просто не витримала і завалилася – навіть у затятих оптимістів опустилися руки. Бо кожен розумів – сюди потрібні чималі капіталовкладення. Куди тільки не писав листи директор Василь Васильович, до кого лишень не звертався, але допомоги так і не дочекався.

… Два роки невпинно «благає» про ремонт пригнічена будівля станції юних техніків. З одного боку її відкриті двері гостинно запрошують талановитих дітей на заняття, а з іншого – нещасна, скромно прикриває голу цеглу гіллям дерев.

http://zemlyaivolya.net/

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:54

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини