Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 19:15:00

У Чернігові завершився перший тренінг за проектом із протидії насильству

24.12.2013   09:46Агенцiя

У Чернігові з 16 по 20 грудня проведено перший тренінг у рамках проекту „Свобода від насильства: розширення прав та можливостей дівчат і жінок у складних життєвих обставинах”.

Вказаний проект реалізують відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародною організацією „Право на здоров’я” в Україні, Міжнародним благодійним фондом „Українська фундація громадського здоров’я” у співпраці з Міністерством соціальної політики України.

Насильство визнане загальнопоширеною проблемою в усьому світі. В Україні насильство поширене через низку факторів, зокрема: нестабільну соціально-економічну ситуацію, високий рівень вживання алкоголю та наркотиків тощо. Особливо вразливими до насильства в сім’ї є дівчата й жінки з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Надання їм ефективної допомоги потребує комплексного підходу до припинення насильства в сім’ї.

За словами організаторів, у рамках зазначеного проекту розроблено та відпрацьовано дві програми: корекційна програма роботи з чоловіками, які вчинили насильство, та програма роботи з жінками, які пережили насильство, що включає програму роботи з дівчатами (14-18 років). За зазначеними програмами передбачено проведення ряду спеціально розроблених тематичних тренінгів.

Так, до участі в першому тренінгу були запрошені спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу соціально-профілактичної роботи, служб у справах дітей, фахівці соціальної роботи міського центру СССДМ, методист науково-методичного центру управління освіти міської ради, психологи загальноосвітніх закладів Чернігова, психолог міської дитячої лікарні № 2 тощо.

У лютому 2014 року планується проведення дводенного тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та ще низка тренінгів протягом усього наступного року.

Паралельно міські засоби масової інформації поширюють соціальну рекламу, спрямовану на викриття фактів насильства та протидії йому.

За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.