Соло від Олександра Співака. ФОТОрепортаж
У суботу студенти ЧДІЕУ, в буквальному смислі «ПОРВАЛИ» зал міського палацу культури «Хіміки», вболіваючи та захищаючи свого улюбленця Олександра Співака на регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2013»
За звання кращого студента змагалися 4 конкурсанти:
Співак Олександр(ЧДІЕУ)
Коваленко Марина(ЧДТУ)
Гаркун Олексій (ЧНПУ ім. Т.Шевченка)
Дудчін Богдан (УРІ філіал МДУ ім. Чорномирдіна)
Учасники дивували та доводили своїми талантами, що саме вони є кращими у своєму ВНЗ. В ході конкурсу вони доказували компетентному жюрі, що вони є не тільки талановитими, а й інтелектуальними студентами Чернігівщини.
Також під час конкурсу були визначені та нагороджені переможці у наступних номінаціях:
· Кращий студент-громадський діяч;
· Кращий студент-науковець;
· Кращий студент-медійник;
· Кращий студент-спортсмен;
· Кращий студент-дизайнер;
· Кращий студент-програміст
Глядачів між конкурсами розважали номери талановитих студентів та представників «Вікторії Денс».
Організатори проекту: ЧОО ВМГО «Студентська республіка» за підтримки: Відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, Департаменту у справах сім`ї та молоді Чернігівської ОДА, Управління культури Чернігівської міської ради. Спонсори конкурсу: РК «Базис», центр танцю та фітнесу «Вікторя денс», світ квітів «Гранд Флора», «Шоколадний світ».
Що найбільш вразило мене, як глядача? Це група підтримки Олександра Співака. Складалося враження, що весь інститут прийшов вболівати за свого представника. Як і належить справжнім студентам. Такій ШАЛЕНІЙ підтримці треба було позаздрити. За цих умов та завдяки особистим знанням Олександра сталося саме те, що повинно і бути.
Сашко став переможцем конкурсу. Ви б бачили, що відбувалося на сцені Палацу. Після оголошення переможця дівчата, в буквальному розумінні слова, стояли у черзі, щоб його поцілувати та сказати щось таке гарне і сердечне. Молодці! А ще треба відмітити, що дві студентки цього закладу стали переможцями у номінаціях.
Дивує, а де ж інші наші «славні» інтелектуали. Мабуть наші ВНЗ недостатньо провели роботу, та й студентів у залі, чесно кажучи, було маловато. А все-таки, конкурс відбувся, переможець є. Залишається тільки побажати Олександру Співаку і на далі тримати планку успіху та достойно представити свій ВНЗ та рідну Чернігівщину на загальноукраїнському конкурсі «Кращий студент України 2013». Успіхів тобі, Сашко!
З палкими побажаннями від студента 70-х ВІКТОРА КОШМАЛА
До теми:
Як у педуніверситеті День студента святкували. ФОТОрепортаж
Студентів запрошують стати волонтерами благодійного фонду
Студенти вирішили створити віртуальний центр зайнятості
Урочисті збори в ЧДІЕУ з нагоди святкування Міжнародного дня студентів
Найголовніше сьогодні – забезпечити умови розвитку молоді та можливості для її самореалізації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39
У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.
65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35
У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.
SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34
Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

































