Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 07:59:21

Чернігівська школа № 6 – єдина в області з російською мовою навчання

06.11.2013   07:16

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – єдина на території Чернігівщини, де навчання здійснюється російською мовою. Як тут проходить навчальний процес перевірив секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

«Президент України Віктор Янукович приділяє значну увагу питанням задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі. Ми в обласному центрі працюємо над забезпеченням умов для вільного розвитку мов і культур усіх етнічних спільнот», - прокоментував О. Шеремет.

Він також зауважив, що Глава держави вважає за необхідне розробити Концепцію державної етнонаціональної політики.

Секретар міської ради поспілкувався з педагогічним колективом навчального закладу, ознайомився з його матеріально-технічною базою, забезпеченістю підручниками.

За словами начальника управління освіти міської ради Володимира Купріяненка, школа № 6 працює з 1 вересня 1964 року. Зараз тут навчається 340 учнів, із них 53 дитини - іноземці. Навчальний процес забезпечують 35 учителів.

Як повідомила директор школи Галина Поважук, теперішній 5-а клас із російською мовою навчання вивчає українську мову як окремий предмет, продовжує вивчати англійську мову, а також починає вивчати німецьку мову, як другу іноземну.


Довідково:
Кількість населення в Чернігові станом на початок 2013 року становить понад 296 тис. осіб, із них росіян – понад 32 тисячі, більше 3,5 тисяч білорусів, понад тисячу євреїв, а також по кількасот азербайджанців, вірменів, татар, поляків. Для забезпечення культурних потреб національних меншин у місті об’єдналися і працюють 10 громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.