ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка приймає гостей зі всієї України на “Всеукраїнській школі студентського самоврядування”
10-11 грудня на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулася “Всеукраїнська школа студентського самоврядування”.
Її проведення ініціювала Чернігівська обласна студентська рада при управління освіти і науки облдержадміністрації за підтримки Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.
Учасників заходу привітав ректор ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Микола Олексійович Носко. Він наголосив, що студентське самоврядування наразі – потужний рух, який покликаний покращувати життя студентства та налагоджувати зв’язки з керівництвом ВНЗ, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Голова Чернігівської обласної студентської ради Анастасія Прохоренко відзначила позитивні напрацювання у ВНЗ області між студентськими активами та адміністраціями вишів та окреслила перспективні напрямки діяльності органів студентського самоврядування – захист прав, свобод студентів, сприяння навчальної, наукової та творчої діяльності студентської молоді.
Протягом двох днів представники низки вищих навчальних закладів України пройшли низку тренінгів за тематикою:
Лідерство в стресовій ситуації;
Правила успішної самопрезентації;
Нововведення до Закону України “Про вищу освіту” – тенденції та прогнози;
Шляхи успішної співпраці з органами державної влади;
За підсумками дводенного навчання визначено переможців та кращих учасників “Всеукраїнської школи студентського самоврядування”.
Відділ зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.