Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:16:58

Всеукраїнський тиждень “Правових знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом

12.10.2013   07:44Агенцiя

Для пересічного громадянина нашої країни правова освіта в наші часи має велике значення. Кожний рік на початку жовтня в нашому інституті проводиться тиждень “Правових знань”.

У цьому році 7 жовтня студенти старших курсів Ворона Людмила, Пузан Роман, Полевіченко Дмитро провели лекції-бесіди для учнів ЗОШ № 4, ЗОШ № 17 на теми: “Адміністративні правопорушення в місцях дозвілля та культурного відпочинку”, “Конституційні права молоді”, “Загальні положення сімейного права”.

8 жовтня, в День юриста, був проведений брейн-ринг. Під керівництвом доцента кафедри “Правознавства”, кандидата юридичних наук доцента Войцеховського М.М. була створена високо інтелектуальна атмосфера. У заході взяли участь команди 4, 5 курсів ЧІ МАУП та 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління. В якості арбітрів запросили заступника начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйка В.А., викладачів кафедри “Правознавства” – Захарчука І.В., Шевченко О.М. За підсумками змагань перше місце посіли – 5 курс ЧІ МАУП, друге – 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління, третє – 4 курс нашого інституту.

Наступного дня, 9 жовтня, на “круглому” столі на тему “Актуальні проблеми практичної діяльності нотаріату України” розглядали дійсно важливі питання щодо проблем, які ставить сьогодення. Для проведення цього заходу запросили відомого у місті нотаріуса Красногора О.В. Він доповів про ті проблемні питання, що безпосередньо виникають у практичної діяльності нотаріусів України. Студенти 4 курсу юридичного факультету підготували доповіді на теми: “Правовий статус нотаріуса”, “Системи нотаріату в Україні”, “Нотаріальні дії”, “Оформлення спадщини”.

10 жовтня відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція “Правова культура та її роль в розбудові незалежної Україні”. У конференції взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП, Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Державного інституту економіки та управління. Із словами привітання до усіх присутніх звернувся завідувач кафедри “Правознавства”, кандидат юридичних наук, доцент Тюленєв В.Г. На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються правової культури, ії розповсюдження у всі сфери життя людини, особливо змістовними були доповіді про правову культуру судді, адвоката. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме “Чи існує в нашій країні політична культура?”, “Яким чином можна покращати рівень правової культури населення?”. Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.