Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 06:02:50

Всеукраїнський тиждень “Правових знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом

12.10.2013   07:44Агенцiя

Для пересічного громадянина нашої країни правова освіта в наші часи має велике значення. Кожний рік на початку жовтня в нашому інституті проводиться тиждень “Правових знань”.

У цьому році 7 жовтня студенти старших курсів Ворона Людмила, Пузан Роман, Полевіченко Дмитро провели лекції-бесіди для учнів ЗОШ № 4, ЗОШ № 17 на теми: “Адміністративні правопорушення в місцях дозвілля та культурного відпочинку”, “Конституційні права молоді”, “Загальні положення сімейного права”.

8 жовтня, в День юриста, був проведений брейн-ринг. Під керівництвом доцента кафедри “Правознавства”, кандидата юридичних наук доцента Войцеховського М.М. була створена високо інтелектуальна атмосфера. У заході взяли участь команди 4, 5 курсів ЧІ МАУП та 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління. В якості арбітрів запросили заступника начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйка В.А., викладачів кафедри “Правознавства” – Захарчука І.В., Шевченко О.М. За підсумками змагань перше місце посіли – 5 курс ЧІ МАУП, друге – 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління, третє – 4 курс нашого інституту.

Наступного дня, 9 жовтня, на “круглому” столі на тему “Актуальні проблеми практичної діяльності нотаріату України” розглядали дійсно важливі питання щодо проблем, які ставить сьогодення. Для проведення цього заходу запросили відомого у місті нотаріуса Красногора О.В. Він доповів про ті проблемні питання, що безпосередньо виникають у практичної діяльності нотаріусів України. Студенти 4 курсу юридичного факультету підготували доповіді на теми: “Правовий статус нотаріуса”, “Системи нотаріату в Україні”, “Нотаріальні дії”, “Оформлення спадщини”.

10 жовтня відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція “Правова культура та її роль в розбудові незалежної Україні”. У конференції взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП, Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Державного інституту економіки та управління. Із словами привітання до усіх присутніх звернувся завідувач кафедри “Правознавства”, кандидат юридичних наук, доцент Тюленєв В.Г. На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються правової культури, ії розповсюдження у всі сфери життя людини, особливо змістовними були доповіді про правову культуру судді, адвоката. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме “Чи існує в нашій країні політична культура?”, “Яким чином можна покращати рівень правової культури населення?”. Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.