Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:50:19

Відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області "Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини"

04.10.2013   12:56Агенцiя

У рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 95-річчя – В.О. Сухомлинського, відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області, студентів технологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка з педагогічним колективом і учнями Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради. Тема конференції: «Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини».

Розпочали зустріч учні Тростянецької  школи. Вони представляли свій навчальний заклад в піснях і віршах. Науково-практична  конференція проходила у жвавій діалогічній формі. Виступали і  вчителі шкіл Ічнянського району, які поділились своїм педагогічним досвідом втілення у життя ідей В.О. Сухомлинського та Т.Г. Шевченка, і науковці Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, і Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, відображаючи сучасні погляди на освітній процес. Яскравим був виступ "Кобзаря" сучасності – Василя Буденного. Поет зачитав присутнім свої нові вірші, в яких розкриваються гострі соціальні питання незалежної України. Завершилась конференція вітанням учасників творчої зустрічі з Днем працівників освіти від студентів технологічного факультету.

Після проведення конференції  вчителі й учні мали змогу ознайомитись з різними видами декоративно-прикладного мистецтва на майстер-класах з художньоьго щеплення деревини, аплікації соломою, петриківського розпису, торцювання, лозоплетіння, створення ляльки-мотанки, квілінгу і техно-арту. Учні та вчителі залишились у захваті не лише від наших талановитих майстрів, а й від виставки творчих робіт викладачів і студентів технологічного факультету. Наостанок педагогічний колектив школи влаштував цікаву екскурсію по чарівному осінньому Тростянецькому дендропарку, де всі мали змогу насолодитись красою природи рідного краю.

Урочистим завершенням творчої  зустрічі в Тростянецькій школі  було відправлення листа-привітання учасникам  ХХ Всеукраїнських педагогічних читань, присвячених 95-річчю з Дня народження В.О. Сухомлинського, що відбулися 27-28 вересня в місті Кіровограді та селі Павлиші.


Григорій  Джевага, заступник декана технологічного факультету з виховної роботи

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.