Кращі мрії про якісний світ у Михайло-Коцюбинському та Ніжині. ФОТО
Визначені переможці регіонального конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» 2013 року в Чернігівській області.
Про це повідомив генеральний директор державного підприємства «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.
«Особливістю цьогорічного конкурсу є те, що у художнє змагання цього року втрутилися і юні художники не тільки селища Михайло-Коцюбинське, а й Ніжина», - сказав він.
За його словами, боротьба за першість йшла між вихованцями педагога і художниці Наталії Пильцової з Михайло-Коцюбинської школи мистецтв та Катерини Борисової з Ніжинської дитячої школи мистецтв ім. М.Заньковецької.
Журі визначило спочатку роботи переможців, а потім дізналося їх імена.
Отже, у 2013-му - у молодшій віковій категорії перемогли: Діана Молочко з роботою "Дітям краще їсти все, що без хімії росте" та Ніна Шестакова - "Корисний смачний український фрукт-продукт".
Обидві художниці з Михайло Коцюбинського. Третє місце у цій віковій групі не присуджувалося.
У середній віковій категорії перемогли: Марія-Магдалина Ланьо з Михайло-Коцюбинського з роботою "Повна родина – щаслива Україна". Призові місця посіли і дві юні художниці з Ніжина - Ірина Горбонос - «Якісні фарби – якісний малюнок» та Анна Сарнавська -«Свіже борошно».
У старшій віковій категорії перемогли: Ольга Радич з с. Количівка з роботою "Весела будівля – щаслива родина", Катерина Ярмош з Михайло-Коцюбинського - "Гостинно зустрічаю – пригощу смачним чаєм" та Олександр Коросько з Ніжина - "Я хочу жить в екологічному житлі".
Всі роботи переможців їдуть до Києва, де вони будуть представлені на Національній виставці дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» в рамках Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України» 1-2 листопада.


.jpg)


.jpg)

.jpg)
Прес-служба ДП «Чернігівстандартметрологія»
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.