Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 “Державне управління”
Навчання за професійною програмою новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій, проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 16 по 20 вересня (перша сесія). У відкритті взяв участь директор Центру Володимир Бойко.
Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з конституційними засадами державного управління і державної служби, нормативно-правовими актами що регламентують державне управління; структурою та компетенцією органів державного управління на території, стилем, формами та методами роботи; питаннями проходження державної служби; аспектами модернізації державної служби та державного управління; державним регулюванням економіки; організацією роботи зі зверненнями громадян; інформаційним забезпеченням державного управління і державної служби.
Також мова піде про Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (наслідки укладення для України); енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії (застосування європейського досвіду в Україні).
Окрім цього, учасники навчання розглядатимуть мотиваційні аспекти діяльності державного службовця; питання етики державного службовця та основні аспекти Закону України “Про правила етичної поведінки”; засоби вирішення колективних трудових спорів (конфліктів) та психологічні засади продуктивності ділового спілкування. На практичних заняттях держслужбовці вдосконалюватимуть знання з усного та писемного ділового мовлення та навички роботи в програмі Microsoft Excel.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42
Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).
Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39
Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.
У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22
23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».
У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.
До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12
Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».