Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 21:05:19

Cемінар-лекція Урядового уповноваженого з питань європейської інтеграції в ЧДІЕУ

10.09.2013   16:26Агенцiя

10 вересня, м. Чернігів - Міністерство економічного розвитку та торгівлі України за підтримки проекту Програми розвитку ООН «Сприяння розвитку міжнародної торгівлі в Україні» провело семінар-лекцію для студентів та викладачів Чернігівського державного інституту економіки і управління на тему «Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС: нові можливості та виклики».

Захід відбувся у рамках кампанії з інформування ділових кіл та громадськості стосовно положень Угоди між Україною та ЄС про зону вільної торгівлі та можливих наслідків її впровадження як на центральному, так і на регіональному рівнях. Семінар мав на меті покращити розуміння положень Угоди та сприяти фаховій підготовці викладачів та студентів з широкого кола питань імплементації угоди з Європейським Союзом.

Гонта Олена Іванівна, проректор з наукової та міжнародної діяльності інституту, відкрила семінар-лекцію вітальною промовою.

Ірина Кобута, керівник проекту, розповіла про діяльність проекту «Сприяння розвитку міжнародної торгівлі» ПРООН.

Валерій Пятницький, Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції, заступник глави делегації України для участі у переговорах з Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, керівник робочої групи з питань створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, проаналізував практичні аспекти Угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (ЗВТ+), ознайомив слухачів з її змістом та положеннями.

Семінар завершився обговоренням можливих економічних наслідків  від зміни торговельного режиму між Україною та ЄС у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини