Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 05:20:12

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття у новому навчальному році

03.09.2013   13:51

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото1)День знань, який традиційно відзначається в нашій Державі першого вересня, цього року припав на вихідний день – неділю. То ж, зважаючи на те, що святкова лінійка в органах внутрішніх справ не проводиться, перше заняття в новому навчальному році в УМВС області було заплановано на понеділок – друге вересня.

Управління кадрового забезпечення УМВС в області організувало заняття таким чином, щоб вони пройшли в особливій святковій обстановці. Теми підібрані по важливості та значимості у суспільстві: права людини та патріотизм і відданість своїй країні та своєму обов’язку. На перше заняття були запрошені голова громадської ради при УМВС України в Чернігівській області, директор благодійної організації “Чернігівський жіночий правозахисний центр” Алла Лепеха та почесний громадянин міста Чернігова, ветеран Великої Вітчизняної війни, один з керівників чернігівського обласного пошукового клубу “Пам’ять Перемоги” Герард Кузнєцов.

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото2)Під час свого виступу Алла Григорівна підкреслила, що права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні, культурні – не даруються державою, а належать кожному від народження.

Визнання, дотримання та захист прав і свобод людини не є внутрішньою справою тієї чи іншої країни. Вони – основа людського існування і розвитку, а тому не мають кордонів.

Спираючись на міжнародно-правові стандарти, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Конституцію України, в якій зазначено, що утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави, а головним їх захисником є саме органи внутрішніх справ, про що записано в Законі України “Про міліцію”.

Під час другого виступу головний пошуковець Чернігова розповів присутнім правоохоронцям про історію створення міста над Десною, про видатних людей, які народилися працювали та поховані на території Чернігова. Зі своїх власних спогадів, ветеран розповів про роки Великої Вітчизняної війни та часи гітлерівської окупації нашої країни. Більшу частину виступу Герард Кузнєцов присвятив розповіді про підпільних рух в окупованому Чернігові, його здобутки та втрати.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини