Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 13:53:48

“Дотримання вимог бюджетного законодавства при проведенні видатків державного та місцевих бюджетів”

08.12.2011   09:26

За такою темою тематичного короткотермінового семінару керівники та спеціалісти відділів бюджетних надходжень, видатків, розпорядники коштів та інші клієнти районних та міських управлінь Державного казначейства в Чернігівській області проходитимуть навчання з 7 по 9 грудня в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Учасники семінару опрацюють основні питання порядку реєстрації зобов’язань розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, оформлень підтвердних документів, які подаються на стадії реєстрації зобов’язань по капітальних видатках, оформлення кошторисів та внесення змін до них, використання коштів окремих видів субвенцій, застосування кодів економічної класифікації видатків, порядку формування мережі, внесення змін до Єдиного реєстру.

Також слухачі зупиняться на проблемах порушень порядку казначейського обслуговування, що виявлені при проведенні планових перевірок райміськуправлінь, практичних аспектів та проблемних питань, що виникають при здійсненні процедур закупівель з урахуванням останніх змін законодавства у сфері державних закупівель, порядку зупинення операцій з бюджетними коштами та оформлення протоколів про бюджетне правопорушення і багато ін.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини