Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 05:18:09

Турбота про дітей та їх майбутнє – один з пріоритетних завдань державної політики

02.09.2013   07:32

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час святкових заходів з нагоди Дня знань в Ічнянській загальноосвітній школі № 4.

“Проголошення 2013 року Президентом України Віктором Януковичем Роком дитячої творчості та нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України” – яскраве тому підтвердження”, – зауважив керівник області.

Він підкреслив: обласна держадміністрація здійснює послідовні кроки для подальшого розвитку освіти регіону. За три останні роки відкрито 46 дошкільних навчальних закладів та 49 додаткових груп, що сприяло охопленню дошкільною освітою понад 87% дітей віком від 3 до 6 років. Подальшому вдосконаленню навчально-виховного процесу, підготовці молодого покоління до життя в інформаційному суспільстві сприятиме забезпечення опорних шкіл сучасним мультимедійним обладнанням та електронними підручниками.

Важливого значення для виконання завдань, проголошених у нових соціальних ініціативах Глави держави, набуває реалізація обласної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді.

Володимир Хоменко підкреслив, що перспективним напрямком розвитку освітньої системи Чернігівщини є організація ефективної діяльності опорних шкіл та районних освітніх округів. Особливої актуальності у зв’язку з цим набуває виконання програми “Шкільний автобус”. Цьогоріч до 1 вересня навчальні заклади області отримали чотири шкільні автобуси.

Один з них, виділений Ічнянському району, буде підвозити двадцять школярів із сіл Хаєнки та Бурімка до сучасно обладнаної опорної школи.
Очільник області подарував навчальному закладу сучасний комп’ютер.

Після урочистостей Володимир Хоменко ознайомився з матеріально-технічною базою Ічнянської загальноосвітньої школи № 4, яка у цьому році відзначла 100-річний ювілей.

Основний напрямок роботи закладу – Школа сприяння здоров’я. Особлива увага приділяється роботі з обдарованими дітьми, єдиному підходу до оцінювання навчальних досягнень. Учні школи є учасниками та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, творчих конкурсів обласного рівня, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Чернігівському територіальному відділенні МАН.

У школі працюють гуртки “Ритм”, “Козацький гарт”, “Ностальджи”; Театральна студія; клуби: “Ровесник”, “Знавці історії школи”, Євроклуб “Перша хвиля”. Реалізується проект “Профільна освіта”.

Школа стала флагманом середньої освіти Ічнянського району, посідає перше місце в рейтингу за підсумками навчально-виховної роботи серед закладів району.

Ічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 занесена до Альманаху “Флагмани освіти України” у 2010 році.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини