Турбота про дітей та їх майбутнє – один з пріоритетних завдань державної політики
На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко під час святкових заходів з нагоди Дня знань в Ічнянській загальноосвітній школі № 4.

“Проголошення 2013 року Президентом України Віктором Януковичем Роком дитячої творчості та нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України” – яскраве тому підтвердження”, – зауважив керівник області.
Він підкреслив: обласна держадміністрація здійснює послідовні кроки для подальшого розвитку освіти регіону. За три останні роки відкрито 46 дошкільних навчальних закладів та 49 додаткових груп, що сприяло охопленню дошкільною освітою понад 87% дітей віком від 3 до 6 років. Подальшому вдосконаленню навчально-виховного процесу, підготовці молодого покоління до життя в інформаційному суспільстві сприятиме забезпечення опорних шкіл сучасним мультимедійним обладнанням та електронними підручниками.
Важливого значення для виконання завдань, проголошених у нових соціальних ініціативах Глави держави, набуває реалізація обласної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді.
Володимир Хоменко підкреслив, що перспективним напрямком розвитку освітньої системи Чернігівщини є організація ефективної діяльності опорних шкіл та районних освітніх округів. Особливої актуальності у зв’язку з цим набуває виконання програми “Шкільний автобус”. Цьогоріч до 1 вересня навчальні заклади області отримали чотири шкільні автобуси.
Один з них, виділений Ічнянському району, буде підвозити двадцять школярів із сіл Хаєнки та Бурімка до сучасно обладнаної опорної школи.
Очільник області подарував навчальному закладу сучасний комп’ютер.
Після урочистостей Володимир Хоменко ознайомився з матеріально-технічною базою Ічнянської загальноосвітньої школи № 4, яка у цьому році відзначла 100-річний ювілей.
Основний напрямок роботи закладу – Школа сприяння здоров’я. Особлива увага приділяється роботі з обдарованими дітьми, єдиному підходу до оцінювання навчальних досягнень. Учні школи є учасниками та переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, творчих конкурсів обласного рівня, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в Чернігівському територіальному відділенні МАН.
У школі працюють гуртки “Ритм”, “Козацький гарт”, “Ностальджи”; Театральна студія; клуби: “Ровесник”, “Знавці історії школи”, Євроклуб “Перша хвиля”. Реалізується проект “Профільна освіта”.
Школа стала флагманом середньої освіти Ічнянського району, посідає перше місце в рейтингу за підсумками навчально-виховної роботи серед закладів району.
Ічнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 занесена до Альманаху “Флагмани освіти України” у 2010 році.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.