УВАГА! РОЗШУКУЄМО СТУДЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОЕКТІ "СТУДЕНТИ ДЛЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"
У грудні продовжується конкурс "Студенти для органів місцевого самоврядування".
Мета програми: Залучення молоді до активної участі у житті громади шляхом стажувань у органах місцевого самоврядування. Молодь - студенти старших курсів вузів регіонів, де проходить стажування. Комісії ОМС обираються залежно від фахової спрямованості студентів спільно з керівництвом міських чи обласних рад, виходячи із потреб ОМС. Молодь залучається до розробки нормативно-правової бази, підготовки та проведення сесій, громадських слухань, бере участь у поточній діяльність комісій ОМС.
Задачі програми:
- ознайомлення та вивчення студентами українських вузів законодавчої та нормативної бази з питань розвитку місцевого самоврядування;
- забезпечення продуктивної роботи ОМС з місцевими молодіжними НУО;
- використання стажувань молоді як дієвого механізму прозорості і підзвітності влади та співпраці з громадськістю;
- формування кадрового резерву ОМС з числа осіб, пройшовши стажування.
Територія де розповсюджується програма: Чернігів, Черкаси, Вінниця, Кіровоград, Рівне, Луцьк, Житомир, Суми, Миколаїв, Севастополь, Сімферополь, Одеса, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Дніпропетровськ, Тернопіль, Львів, Чернівці, Ужгород, Дрогобич
Як стати учасником програми?
Для того, щоб стати учасником проекту Молодіжної Альтернативи "Студенти для органів місцевого самоврядування" потрібно:
- бути студентом старших курсів (3 - 5 курсу) або аспірантом;
- вільно володіти іноземною мовою;
- розбиратися у сучасній політичній ситуації;
- мати аналітичні здібності.
Надіслати заповнену анкету та творче завдання до 20 грудня (включно) на електронну пошту ok.stelmakh@gmail.com або зустрітися з координатором і віддати їй заповнену анкету.
Координатор проекту в Чернігові Оксана Стельмах, тел. 050-954-83-54, 093-641-02-99).
Співбесіда відбудеться з 23 по 25 грудня 2011 року.
Переможці стажуються протягом 5-ти місяців (1 волонтери, 4 із стипендією)
Місця де стажуються: комісії міських та обласних рад
Чим займаються студенти-учасники проекту:
- моніторинг ЗМІ
- редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку
- аналіз документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міст та регіонів України
- переклади нормативно-правових актів інших країн
- підготовка документів для Сесій рад
- новлення сайтів органів влади
- відповіді на запити та листи до депутатів
Студенти стають авторами брошур з актуальних питань економічного, політичного, соціального розвитку України (див в рубриці "Публікації" на сайті МА)
В кінці стажування студентам вручаються сертифікати, що засвідчують проходження стажування.
Кількість учасників: з 2002 по 2011 року стажування у органах місцевого самоврядування пройшли близько 1050 студентів.
Завантажити анкету “МОЛОДІЖНОЇ АЛЬТЕРНАТИВИ”
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression