Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 05:35:57

Увага! Запрошуються фахівці з держзакупівель та моніторингу цих самих закупівель

19.08.2013   15:37Агенцiя

Для вас є можливість встигнути на тренінг з аналізу та моніторингу державних закупівель

В м. Чернігів, 25-26 серпня 2013 року, громадська організація “Бюро аналізу політики” у рамках виконання проекту “Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях”, проведе тренінг з навчання журналістів і громадських діячів власній методиці аналізу та моніторингу державних закупівель. Після навчання, експерти, у рамках проекту будуть аналізувати вибрані державні закупівлі державних установ і організацій Чернігівської області.

Навчання та моніторинг відбудеться в рамках проекту “Експертне співтовариство північно-східної України проти корупції у державних закупівлях” за підтримки The National Endowment for Democracy (NED) USA – Національний Фонд Підтримки Демократії (США).

Основною метою проекту є мінімізація корупції в процесі державних закупівель товарів, робіт і послуг шляхом формування експертного співтовариства на території північно-східної України (Сумська, Харківська, Полтавська, Донецька та Чернігівська області), здатного здійснювати якісний аналіз державних закупівель в регіонах проекту, інформувати про ситуацію громадянське суспільство і правоохоронні органи.

Тренінг відбудеться за адресою:

14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 105–а приміщення “Навчально-методичного центру” федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Згідно з умовами проведення тренінгу покриваються 100% витрат на харчування, проживання.

Для зголошення на участь у проекті потрібно заповнити анкету та вислати її на адресу керівника проекту до 18-00 22 серпня 2013 року.

Керівник проекту Іван Бортнік biven@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.