Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 07:51:05

“Голос людини з інвалідністю он-лайн”

19.08.2013   13:35

За ініціативи громадської організації “Фундація прав людини” та Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “ШАНС” 17 серпня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся регіональний семінар для блогерів, які працюють у сфері соціальної адаптації та реабілітації людей з інвалідністю.

Захід проходитиме в рамках всеукраїнської правозахисної програми “Голос людини з інвалідністю он-лайн” з червня 2013 року по травень 2014 року. Головна мета проекту – зміцнення потенціалу громадських організацій людей з інвалідністю у царині ефективного використання соціальних медіа у своїй роботі та доступу до інноваційних каналів зв’язку заради інтеграції людей з особливими потребами в онлайновому світі.

Голова правління Чернігівського громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Світлана Федорова зазначила, що, постійно перебуваючи у інформаційному вакуумі люди з особливими потребами отримали можливість бути почутими з їх проблемами та спілкуватись на всеукраїнському рівні. Подібні заходи вже пройшли у інших обласних центрах України, зокрема: Кіровоград, Житомир, Чернівці, Вінниця.

У заході взяли участь громадські організації інвалідів “Шанс”, “Єдність”, “Життя триває”, “Гіппократ”, “Аратта”, а також блогери та представники засобів масової інформації.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини