Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 14:01:51

Освітній рівень населення Чернігівської області. ДОВІДКА

02.08.2013   15:02

Освіта членів домогосподарства суттєво впливає на рівень життя та соціально-економічні умови проживання.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, повну вищу освіту має кожен п’ятий житель області у віці 6 років і старшому, базову вищу – 1,7%, неповну вищу – 20%, професійно-технічну – 22,0%, повну загальну середню – 14,5%, базову загальну середню – 10,2%, початкову загальну середню – 7,6%. Не мають початкової загальної освіти та неписьменні – 5% населення.

Частка населення у віці 6 років і старшому, яке має повну вищу освіту, найбільша в містах Київ (41,2%) та Севастополь (30%). Вищий, ніж у середньому в Україні (20,7%), цей показник у Харківській, Одеській, Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській, Львівській та Вінницькій областях (24,8% – 21%).

Серед мешканців великих міст частка осіб з вищою освітою значно більша, ніж серед сільських жителів. У сільській місцевості переважає населення із загальною середньою освітою.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини