Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:07:12

У Чернігові журналістів навчать боротися з корупцією в сфері державних закупівель

22.07.2013   15:32Агенцiя

Про реалізацію даного проекту розповів експерт ГО «Бюро аналізу політики» Микола Чернотицький на прес-конференції в дискусійному клубі «Експертна думка».

Сам проект полягає в дослідженні випадків порушень в діях місцевих органів влади та проведенні серії тренінгів для журналістів та громадських діячів на території північно-східної України (Сумська, Харківська, Полтавська, Донецька та Чернігівська області). Основною метою цих заходів є мінімізація корупції у процесі державних закупівель товарів, робіт і послуг шляхом формування експертного співтовариства, здатного здійснювати якісний аналіз державних закупівель в регіонах проекту, інформувати про ситуацію громадянське суспільство і правоохоронні органи.

Як повідомив Микола Чернотицький, в минулому році подібні тренінги вже проходили в ряді областей України і зрушення в сфері гласності держзакупівель в цих регіонах показують ефективність даної програми.

Тренінг в м. Чернігові відбудеться 25-26 серпня, про місце проведення буде повідомлено додатково.

Сам тренінг буде полягати в аналізі місцевого бюджету та річних планів закупівель, Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про здійснення державних закупівель» (тренери розглянуть їх суть та пояснять особливості використання). Загалом експерти навчать розумітися в сфері бюджетної політики та впливати на неї.

Після навчання, організатори проекту разом з учасниками зроблять моніторинг вибраних державних закупівель установ і організацій Чернігівської області.

Дискусійний клуб "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.