Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 00:54:02

Ніжинські школи ризикують залишитись без ремонту до початку навчального року

22.07.2013   14:42Агенцiя

Два місяці літа промайнули, а ремонт у школах так і не розпочали. А його потребують кілька навчальних закладів міста. Наприклад, загально освітня школа № 2 вже давно чекає, коли їй підлатають дах.

Але, нажаль, без наявності усієї готової документації на ремонт чи реконструкцію розпочинати роботи заборонено.
 
Тому, щоб пришвидшити процедуру підготовки всіх необхідних паперів в. о. міського голови Олег Кірсанов попросив допомоги в обласного керівництва. Там пообіцяли – протягом тридцяти семи діб всю документацію підготують, якщо казначейство вчасно проведе всі оплати.

А без цих дозволів та паперів на проведення робіт міська влада в навчальних закладах ремонту не розпочне. Гірким прикладом і для приватних підприємців і для очільників міста послугував випадок одного з магазинів. Господар крамниці, не отримавши всіх необхідних документів, розпочав ремонт. І до витрат на оновлення свого магазину отримав ще й сто п’ять тисяч гривень штрафу за «самовільницькі» ремонтні роботи.

Тож, якщо міська влада розпочне ремонтувати шкільні та дошкільні приміщення без дозволів – є всі шанси отримати покарання в гривневому еквіваленті. Якщо ж будуть чекати документів на ремонт – ремонту навчальні заклади дочекаються не раніше вересня, коли діти сидітимуть за партами.

http://www.uezd.com.ua/page/nizhinski-shkoli-rizikuyut-zalishitis-bez-remontu-do-pochatku-navchalnogo-roku.html
 

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.