Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:18:14

Семінар-практикум «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти роботи громадських організацій»

15.07.2013   13:28Агенцiя

13-14 липня в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» відбувся другий семінар–практикум для громадських організацій та ініціативної молоді Чернігівської області.

На питання як зареєструвати громадську організацію та вести звітність дотримуючись чинного законодавства відповідали тренери та модератори семінару «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти робот громадських організацій»:
Ковальчук Володимир – юрист Навчально-методичного центру профспілок;
Черенько Ірина – Голова Правління МГО ЦПМ «Апельсин», тренер Фундації імені князів-благодійників Острозьких;
Тавлуй Станіслав – координатор проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні».

Учасники семінару ознайомились з «Новеллами» нового Закону «Про громадські об’єднання», вимогами податкового законодавства, трудовими відностнами та представницькими функціями в громадських об’єднаннях, розглянули Закон «Про захист персональних данних, вивчили особливості документального оформлення окремих видів операцій, а саме: обіг готівкових коштів, придбання матеріальних цінностей, отримання та надання різних видів допомоги та внесків.

Оскільки тема наступного семінару «Стратегічне планування громадських організацій», учасники отримали завдання зробити стратегічний зріз роботи громадської організації за 2012-2013рр.

Наступний семінар відбудеться 27-28 липня 2013 року і буде присвячений стратегічному плануванню.

Семінар проведено в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» за підтримки Національного фонду розвитку демократії (США).

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.