Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 13:20:43

У Чернігівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою завершилися вступні іспити

15.07.2013   10:51

Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 253 підлітки, що на майже на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Особлива увага приділялася фаховим випробуванням. А саме медичному та психологічному обстеженню, іспиту з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 181 особа.

– Іспити тривали два тижні, – розповів заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. - До ліцею приймали юнаків віком 15 років, які в майбутньому мріють стати офіцерами Збройних Сил та інших силових структур. Відбір вступників проводився на підставі вивчення особової справи юнака, а зарахування до ліцею - за результатами вступних випробувань.

При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям  з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних випробувань, зараховувалися діти-сироти та діти, які залишилися без опіки батьків. Також до «пільговиків» належали діти, у яких один із батьків-військовослужбовців загинув під час виконання службових обов'язків. Першочергове право на зарахування до ліцею мали юнаки з багатодітних сімей, з числа дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, та дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків, але за умови рівної кількості набраних балів

Варто зазначити, що цього року серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України. Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах, а у навчальному закладі триває ремонт приміщень та удосконалюється навчально-матеріальна база.

На День знань, 1-го вересня, у навчальному закладі відбудеться урочисте посвячення «новобранців» у ліцеїсти, після чого вони розпочнуть свій шлях до офіцерських погон.

Мазур Григорій

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.