Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 12:59:12

У Чернігівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою завершилися вступні іспити

15.07.2013   10:51

Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 253 підлітки, що на майже на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Особлива увага приділялася фаховим випробуванням. А саме медичному та психологічному обстеженню, іспиту з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 181 особа.

– Іспити тривали два тижні, – розповів заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. - До ліцею приймали юнаків віком 15 років, які в майбутньому мріють стати офіцерами Збройних Сил та інших силових структур. Відбір вступників проводився на підставі вивчення особової справи юнака, а зарахування до ліцею - за результатами вступних випробувань.

При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям  з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних випробувань, зараховувалися діти-сироти та діти, які залишилися без опіки батьків. Також до «пільговиків» належали діти, у яких один із батьків-військовослужбовців загинув під час виконання службових обов'язків. Першочергове право на зарахування до ліцею мали юнаки з багатодітних сімей, з числа дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, та дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків, але за умови рівної кількості набраних балів

Варто зазначити, що цього року серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України. Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах, а у навчальному закладі триває ремонт приміщень та удосконалюється навчально-матеріальна база.

На День знань, 1-го вересня, у навчальному закладі відбудеться урочисте посвячення «новобранців» у ліцеїсти, після чого вони розпочнуть свій шлях до офіцерських погон.

Мазур Григорій

Останні новини Чернігівщини

Президент про судову реформу

Президент про судову реформу 11:28

В Україні буде реалізовано дієву судову реформу, яка гарантуватиме право кожного громадянина на чесний, незалежний та справедливий суд.

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик

Перевірили територію водоохоронної зони з прибережною захисною смугою р. Старик 10:10

За результатами заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівського району виявлені порушення природоохоронного законодавства.

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики

Весна дарує нам оновлення: нові почуття, нові сподівання, нові виклики 09:49

Для артистів — це і нові зустрічі з глядачами. А запросити своїх шанувальників до весни — це і особлива відповідальність.

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому

У Чернігові згадали про його визволення разом із столицею 103 роки тому 09:40

26 лютого у Чернігівському обласному молодіжному центрі проведено просвітницький захід — гутірку в прямому ефірі до славетної дати 1 березня 1918 року — визволення Києва й Чернігова від російського червоного агресора.

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу

Поліцейський постане перед судом за збут особливо небезпечного наркотичного засобу 09:33

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього поліцейського.