Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 13:51:51

У Ріпках вирішували як допомагати покинутим дітям та одиноким матерям

09.07.2013   08:32Агенцiя

Про діяльність Чернігівського обласного центру матері та дитини «Батьки й дитина разом», а також про перспективу створення районного центру матері та дитини йшла мова під час засідання круглого столу, яке відбулося в Ріпкінській районній державній адміністрації.

На зустрічі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Андрій Булда,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко, провідний спеціаліст служби у справах дітей Ніна Кравець, завідуючий сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Петро Транківський, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Гоголь.

Відкрив засідання круглого столу  заступник голови районної державної  адміністрації Андрій Булда, який наголосив на важливості питання попередження раннього соціального сирітства в районі. Наталія Кравець та Петро Транківський  ознайомили присутніх зі статистичними даними щодо обліку неблагополучних та багатодітних сімей в районі. Ігор Гоголь зупинився на питаннях соціального захисту сімей з дітьми. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко поінформувала про діяльність обласного соціального центру матері та дитини «Батьки й дитина разом».

Питання відмови матері від дитини у пологовому будинку  є актуальним як для України загалом, так і для окремих регіонів області, тому нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», спрямовані на зменшення  кількості покинутих у пологовому будинку немовлят і зменшення інвалідизації дітей.

Учасники круглого столу обговорили перспективи створення центру матері і дитини в Ріпкинському районі. Кожна мати, яка опинилася в скрутному становищі, зможе отримати тимчасове житло та соціальний супровід.

Медичну допомогу дітям, стан яких потребує ранньої корекції та подальшої реабілітації, а також психологічну підтримку матерям таких дітей надаватимуть патронатні служби при дитячих поліклініках, соціально-реабілітаційних центрах і будинках дитини.

 В кожному регіоні мають  бути створені центри матері  і дитини, де їм надаватиметься  відповідна підтримка.

Леся Сидоренко, директор Ріпкинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.