Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 14:29:42

Cлухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби

18.06.2013   08:39

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 “Державне управління”

17-21 червня в Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для землевпорядників сільських та селищних рад (ІІ сесія). У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби у світлі проведення економічних реформ; методичними засадами складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, заходами щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; окремими питаннями ведення, реєстрації земельних ділянок, надання витягів про земельну ділянку та відомостей про об’єкти державного земельного кадастру; грошовою оцінкою земель населених пунктів, методикою нормативної грошової оцінки земель, правовими засадами проведення оцінки земель, процедурою затвердження і оприлюднення оцінки земель; ринковими складовими механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; визначення форм власності на землю та механізми реалізації права власності на землю громадян; порядком надання сільськогосподарських земель державної власності за межами населених пунктів.

На практичних заняттях землевпорядники ознайомляться з комп’ютерними технологіями у веденні обліку земель органами місцевого самоврядування.

В рамках навчання його учасники відвідають низку занять, присвячених боротьбі з проявами корупції в органах місцевого самоврядування. На розгляд виносяться питання щодо соціальних передумов, понять, сутності корупції в Україні та світового досвіду боротьби з нею; системи корупційних правопорушень в Україні; відповідальності за вчинення корупційних дій; міжнародних організацій та міжнародних стандартів, що діють у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму. По закінченню навчання слухачі перевірять свої знання під час комп’ютерного тестування та отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Останні новини Чернігівщини

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА

Міграційні процеси в Чернігівській області у 2019 році. ДОВІДКА 13:43

Упродовж 2019 року на Чернігівщині міграційна активність населення зменшилася проти попереднього року. Зафіксовано 28418 випадків міграційних переміщень: потік вибулих (15207 осіб) перевищив потік прибулих (13211 осіб) і скоротив чисельність населення області на 1996 осіб.

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах

Вогнеборці ліквідували 21 пожежу, що виникли у природних екологічних системах 13:33

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 24 га, знищено 3 та пошкоджено 4 будівлі та споруди різного призначення.

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів

Куликівська громада взялася за самостійний пошив масок та захисних костюмів для медзакладів 13:16

У Куликівській ОТГ вирішили самостійно забезпечити медичних працівників індивідуальним захистом, адже вони найперші у зоні ризику.

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів

Посівна кампанія на Чернігівщині набирає обертів 11:33

У Чернігівській області вже засіяли понад 14 тисяч гектарів, або 22% ранніх зернових та зернобобових культур.

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

Прилуки: відбулося позачергове засідання виконавчого комітету 11:13

6 квітня у сесійній залі міської ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Прилуцької міської ради під головуванням міського голови Ольги Попенко.