Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 грудня, 10:50:44

У Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України відбулася міжнародну конференцію

12.06.2013   09:45Агенцiя

7 червня 2013 р. в Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 35-й річниці з дня утворення навчального закладу.

На запрошення прийняти участь у науковому заході відгукнулися представники багатьох вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів та наукових установ, серед яких: Вологодський інститут права та економіки ФСИН Росії, Інститут кримінально-виконавчої служби України, Дніпродержинське училище професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу ДКВС України, Національна академія внутрішніх справ, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Національний університет державної податкової служби України, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Чернігівський державний технологічний університет, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України тощо. В роботі конференції прийняли активну участь викладачі та курсанти коледжу.

На засіданнях конференції було обговорено ряд актуальних проблем, що стосуються психолого-педагогічної та соціальної роботи пенітенціарної системи, а також правових і соціально-економічних основ її функціонування.

Сайт коледжу

Останні новини Чернігівщини

8 грудня - День благодійності

8 грудня - День благодійності 10:02

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.