Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 08:47:08

У Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України відбулася міжнародну конференцію

12.06.2013   09:45Агенцiя

7 червня 2013 р. в Чернігівському юридичному коледжі ДПтС України відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 35-й річниці з дня утворення навчального закладу.

На запрошення прийняти участь у науковому заході відгукнулися представники багатьох вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів та наукових установ, серед яких: Вологодський інститут права та економіки ФСИН Росії, Інститут кримінально-виконавчої служби України, Дніпродержинське училище професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу ДКВС України, Національна академія внутрішніх справ, Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Національний університет державної податкової служби України, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Чернігівський державний технологічний університет, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України тощо. В роботі конференції прийняли активну участь викладачі та курсанти коледжу.

На засіданнях конференції було обговорено ряд актуальних проблем, що стосуються психолого-педагогічної та соціальної роботи пенітенціарної системи, а також правових і соціально-економічних основ її функціонування.

Сайт коледжу

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу

На Чернігівщині дикі тварини отримали з повітря понад 680 тисяч доз вакцини проти сказу 08:26

В Чернігівській області завершилась кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин від сказу за допомогою авіатранспорту.

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду 08:16

Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури, в ході здійснення представницької діяльності, було виявлено підроблення документів та заволодіння бюджетними коштами при проведенні робіт по облаштуванню одного з об’єктів природно-заповідного фонду Ріпкинського району.

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок

Поліцейські затримали підозрюваного у скоєнні півтора десятків дачних крадіжок 08:07

Поліція помістила до ізолятора тимчасового тримання підозрюваного у серії крадіжок різноманітного майна з дачних кооперативів на околицях Чернігова.

29 вересня - Всесвітній день серця

29 вересня - Всесвітній день серця 07:55

Протягом життя (70-80 років) людське серце здатне заповнити близько 3500 стандартних залізничних цистерн. За 70 років життя серце людини скорочується більше 2 500 000 000 разів. З кожним скороченням серце виштовхує в артерії 70-80 мл крові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини