Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:37:49

Держслужбовці відвідають серію тематичних зустрічей та конверсаторіумів, що стосуватимуться світового досвіду територіального управління

11.06.2013   07:22

10-14 червня Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання для новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації та райдержадміністрацій. У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Впродовж тижня держслужбовці відвідають серію тематичних зустрічей та конверсаторіумів, що стосуватимуться світового досвіду територіального управління, трудових правових відносин; соціального партнерства як фактора стабілізації ситуації на ринку праці; проблем сталого розвитку суспільства в світі та Україні; мовної політики держави; брендування територій; туризму на Чернігівщині; запобігання торгівлі людьми (соціальні аспекти вирішення проблеми); запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Учасники навчання матимуть змогу відкрити або вдосконалити свої особисті якості на заняттях, присвячених лідерству як соціально-психологічному феномену; ораторському мистецтву як невід’ємній складовій іміджу державного службовця; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця. Під час практичних занять слухачі розширять свої знання щодо програми Microsoft Excel.

В рамках навчання передбачено проведення семінару “Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування”. Держслужбовці ознайомляться з соціальними передумовами, поняттям, сутністю корупції в Україні, світовим досвідом у сфері боротьби з корупцією; сучасним антикорупційним законодавством України, Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; особливостями відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

По завершенню навчання слухачі пройдуть комп’ютерне тестування на предмет засвоєння отриманих знань та одержать свідоцтва про підвищення кваліфікації.
 

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини