Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 03:26:40

Про ідеї К.Д. Ушинського в розвитку вітчизняної освіти говорили у чернігівському педагогічному

10.06.2013   15:12Агенцiя

7 – 8 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулося виїзне засідання Президії Національної академії педагогічних наук України та науково-практична конференція «Ідеї К.Д.Ушинського в розвитку вітчизняної освіти».

Пленарне засідання  відкрив Президент Національної  академії педагогічних наук України,  академік НАН України і НАПН  України Василь Григорович Кремень.  Він зазначив, що в умовах інтеграції  освітньої галузі й педагогічної науки в міжнародний освітній простір особливої значимості набувають питання репрезентативного вивчення творчої спадщини визначних освітян. Зокрема, актуальним є дослідження праць К.Д.Ушинського, одного із засновників педагогічної науки в цілому й порівняльної педагогіки зокрема.

З вітальним словом  до гостей та місцевих науковців  звернувся ректор університету  Микола Олексійович Носко, нагадавши,  що відповідно до постанови  Верховної Ради України у 2013 році проводиться низка заходів  щодо відзначення 190-річчя з  дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського.

Учасники конференції розглянули  різноманітні проблемні питання  виховання молодого покоління  з використанням педагогічної  спадщини видатного педагога, розвитку  творчих здібностей учнів.

Доповідачі конференції  наголосили, що глибоке вивчення педагогічної спадщини К.Д.Ушинського, досвід впровадження його ідей у практику роботи дають підстави стверджувати – К.Д.Ушинський, його ідеї та погляди є сучасними та актуальними у процесі оновлення освіти в Україні.

Відділ  профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені  Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1281 вибухонебезпечний предмет — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 серпня

За тиждень на Чернігівщині виявлено 1281 вибухонебезпечний предмет — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 15 серпня 13:05

За минулий тиждень групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 102 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 1281 вибухонебезпечний предмет.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 серпня по 8:00 15 серпня 2022 року

Ворог масовано обстріляв Новгород-Сіверську громаду

Ворог масовано обстріляв Новгород-Сіверську громаду 12:58

Сьогодні, 15 серпня, у період між 8 та 10 ранку російська армія двічі обстріляла територію громади.

З 16 серпня Чернігівська ТЕЦ проводитиме гідравлічні випробування

З 16 серпня Чернігівська ТЕЦ проводитиме гідравлічні випробування 12:51

Чернігівська ТЕЦ готується до нового опалювального сезону. З 16 серпня підприємство проводитиме гідравлічні випробування.

Ігрові слоти онлайн: характеристики та актуальні категорії

Ігрові слоти онлайн: характеристики та актуальні категорії 12:10

Особливості, котрими володіють слоти онлайн. Основні характеристики, що притаманні ігровим автоматам онлайн. Асортимент сучасних ігрових автоматів, що пропонують українські онлайн казино. Як грати в слоти онлайн без реєстрації та основні переваги демонстраційного запуску слотів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини