Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 10:38:41

Про ідеї К.Д. Ушинського в розвитку вітчизняної освіти говорили у чернігівському педагогічному

10.06.2013   15:12Агенцiя

7 – 8 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка відбулося виїзне засідання Президії Національної академії педагогічних наук України та науково-практична конференція «Ідеї К.Д.Ушинського в розвитку вітчизняної освіти».

Пленарне засідання  відкрив Президент Національної  академії педагогічних наук України,  академік НАН України і НАПН  України Василь Григорович Кремень.  Він зазначив, що в умовах інтеграції  освітньої галузі й педагогічної науки в міжнародний освітній простір особливої значимості набувають питання репрезентативного вивчення творчої спадщини визначних освітян. Зокрема, актуальним є дослідження праць К.Д.Ушинського, одного із засновників педагогічної науки в цілому й порівняльної педагогіки зокрема.

З вітальним словом  до гостей та місцевих науковців  звернувся ректор університету  Микола Олексійович Носко, нагадавши,  що відповідно до постанови  Верховної Ради України у 2013 році проводиться низка заходів  щодо відзначення 190-річчя з  дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського.

Учасники конференції розглянули  різноманітні проблемні питання  виховання молодого покоління  з використанням педагогічної  спадщини видатного педагога, розвитку  творчих здібностей учнів.

Доповідачі конференції  наголосили, що глибоке вивчення педагогічної спадщини К.Д.Ушинського, досвід впровадження його ідей у практику роботи дають підстави стверджувати – К.Д.Ушинський, його ідеї та погляди є сучасними та актуальними у процесі оновлення освіти в Україні.

Відділ  профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені  Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 34 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 34 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 09:33

Упродовж минулого тижня з 20 по 27 січня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу, 61 одиниця основної та спеціальної техніки.

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий

Новий корпус музичної школи №1 у Чернігові майже готовий 09:14

Будівництво нового корпусу дитячої музичної школи ім. Вільконського (вул. Мстиславська, 3-а) в Чернігові наближається до завершення. Об’єкт планують здати в експлуатацію вже навесні цього року.

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування

У Національний службі здоров’я позитивно оцінюють підготовку медустанов області до переходу на нову модель фінансування 09:03

Алгоритм підготовки медичних закладів Чернігівщини до другого етапу реформування системи охорони здоров’я взяли за зразок ще кілька областей України. Позитивно оцінили напрацьоване у нашій області і фахівці Національної служби здоров’я.

“Один з пресвітлого роду Тарновських”

“Один з пресвітлого роду Тарновських” 08:39

24 січня до 155-річчя від дня народження Михайла Володимировича Тарновського в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського відбулося відкриття виставки “Один з пресвітлого роду Тарновських”.

Лекція

Лекція "Бій під Крутами у січні 1918 року". ВІДЕО 08:34

25 січня у приміщенні Чернігівського обласного об’єднання «Просвіта» відбулася лекція «Крути: історія та сьогодення».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини