Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:55:01

Семінар для молодих сімей "За збереження родини» в Чернігові"

08.06.2013   15:20Агенцiя

24 червня в Чернігові Народно-демократична ліга молоді, за підтримки Студреспубліки, запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінг „За збереження родини”.

Головна мета семінару: сприяння збереженню молодих родин та пар які зустрічаються тривалий час, через організацію і проведення тренінгу з питань взаємовідносин у молодій сім’ї.

На жаль, сьогодні шлюб стає чимось нестійким, необов’язковим.

Згідно з даними європейської статистики, Україна лідирує за кількістю розлучень серед європейських країн. На 1000 жителів припадає 5,3 розлучення, тоді як в Ірландії цей показник становить лише 0,8.

Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що у 2010 року в області було зареєстровано 2647* розлучень (*без урахування розірвань шлюбів, здійснених у судовому порядку), а у 2011році – 1254*, що значно менше ніж у 2010 році, але при цьому цифра все ж таки вражає. Дані за 2012 рік не наведені.

У таких умовах виникає  необхідність проаналізувати цінності шлюбу. Та як зробити це самотужки?

Зрозуміти, що потрібно для щасливого сімейного життя, допоможе львівянин Адріан Буковинський - президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сімя", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сімї, молоді Київської міської державної адміністрації.

Учасник та організатор минулорічних тренінгів «За збереження родини» Олександр Щерба відмітив: «Сімейне життя - це те до чого ми всі на рівні підсвідомості прагнемо і уявляємо, що наше життя буде наповнене щастя та любові, але чомусь маємо 58% розлучень в Україні... Хто з нас запитує, що таке "любов", у відповідь на слова: "Я люблю тебе"? А якщо дві людини її розуміють зовсім по іншому? Хто із нас задумувався над тим, що сім`я - це найважливіша річ у житті людини, до якої також потрібно готуватися, вчитися?»

Для участі у тренінгу необхідно пройти до 22-го червня реєстрацію за посиланням: http://goo.gl/wcBOf

За додатковою інформацією  звертайтесь за адресою: ndlm@list.ru або за тел. 093-280-68-92
Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини