Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 11:34:04

Семінар для молодих сімей "За збереження родини» в Чернігові"

08.06.2013   15:20Агенцiя

24 червня в Чернігові Народно-демократична ліга молоді, за підтримки Студреспубліки, запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінг „За збереження родини”.

Головна мета семінару: сприяння збереженню молодих родин та пар які зустрічаються тривалий час, через організацію і проведення тренінгу з питань взаємовідносин у молодій сім’ї.

На жаль, сьогодні шлюб стає чимось нестійким, необов’язковим.

Згідно з даними європейської статистики, Україна лідирує за кількістю розлучень серед європейських країн. На 1000 жителів припадає 5,3 розлучення, тоді як в Ірландії цей показник становить лише 0,8.

Головне управління статистики у Чернігівській області повідомляє, що у 2010 року в області було зареєстровано 2647* розлучень (*без урахування розірвань шлюбів, здійснених у судовому порядку), а у 2011році – 1254*, що значно менше ніж у 2010 році, але при цьому цифра все ж таки вражає. Дані за 2012 рік не наведені.

У таких умовах виникає  необхідність проаналізувати цінності шлюбу. Та як зробити це самотужки?

Зрозуміти, що потрібно для щасливого сімейного життя, допоможе львівянин Адріан Буковинський - президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сімя", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сімї, молоді Київської міської державної адміністрації.

Учасник та організатор минулорічних тренінгів «За збереження родини» Олександр Щерба відмітив: «Сімейне життя - це те до чого ми всі на рівні підсвідомості прагнемо і уявляємо, що наше життя буде наповнене щастя та любові, але чомусь маємо 58% розлучень в Україні... Хто з нас запитує, що таке "любов", у відповідь на слова: "Я люблю тебе"? А якщо дві людини її розуміють зовсім по іншому? Хто із нас задумувався над тим, що сім`я - це найважливіша річ у житті людини, до якої також потрібно готуватися, вчитися?»

Для участі у тренінгу необхідно пройти до 22-го червня реєстрацію за посиланням: http://goo.gl/wcBOf

За додатковою інформацією  звертайтесь за адресою: ndlm@list.ru або за тел. 093-280-68-92
Захід відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 51 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 10:53

Упродовж минулого тижня з 17 по 24 лютого щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 195 чоловік особового складу, 61 одиниця основної та спеціальної техніки.

Ніжинка Катерина Павленко представлятиме Україну на Євробаченні 2020

Ніжинка Катерина Павленко представлятиме Україну на Євробаченні 2020 10:28

У суботу, 22 лютого, відбувся фінал національного відбору на Євробачення 2020 року, в ході якого визначилося, хто представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі в Роттердамі.

Чернігів закупає спецтехніку і поширить сучасну систему збору сміття на більшу територію міста

Чернігів закупає спецтехніку і поширить сучасну систему збору сміття на більшу територію міста 09:53

Незабаром транспортний парк комунальних підприємств «АТП-2528» та «Міськсвітло» поповниться новою спецтехнікою. На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 20 лютого погодили збільшення розміру статутних капіталів цих комунальних підприємств на суму, яку й буде спрямовано на придбання необхідних машин.

У Чернігівській ОДА напрацювали план дій для подальшого розвитку Остерської лікарні

У Чернігівській ОДА напрацювали план дій для подальшого розвитку Остерської лікарні 09:46

Під час робочої поїздки на Чернігівщину 20 лютого до Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука звернулись жителі Остра Козелецького району. Їх хвилює питання роботи міської лікарні та забезпечення якісними медичними послугами.