Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 січня, 20:41:42

“Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”

07.06.2013   14:55

Заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у відкритті V Міжнародної науково-практичної конференції на тему “Імперативи розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації”, що проходитиме 7-8 червня в Чернігівському державному інституті економіки і управління. Відкрила захід ректор інституту Ірина Каленюк.

Валентин Мельничук у своєму виступі зазначив, що глобалізація є об’єктивним процесом і вищою стадією інтернаціоналізації. Вона характеризується якісною зміною змісту всіх видів діяльності сучасного суспільства.

– Імперативом цивілізаційного розвитку для пост-комуністичних країн, до яких ми і відносимося, в умовах глобалізації є їх інноваційна конкурентоспроможність. На сучасному етапі жодна країна не може залишитися осторонь цих процесів. Участь у них дозволяє не тільки вирішувати нагальні економічні проблеми, але й активно включатися у світові інформаційні та технологічні потоки, – підкреслив заступник голови обласної ради.

Також Валентин Мельничук висловив сподівання що така інтеграція наукових потенціалів дасть плідні результати для процвітання економіки дружніх країн, зміцнить зв’язки міжнародного співробітництва між навчальними закладами та сприятиме відновленню культурних та ділових міждержавних зв’язків.

Науково-практична конференція працюватиме по секціям, на яких будуть розглядатись економічні детермінанти розвитку освіти у XXI столітті, передумови та фактори інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації, фінансова політика, її проблеми та напрями вдосконалення, сучасні проблеми маркетингу та менеджменту підприємницької діяльності, інноваційні технології та новітні інформаційні системи в глобалізованому суспільстві тощо.

У заході беруть участь науковці ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, ДННУ “Академія фінансового управління”, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Черкаського державного технологічного університету, багатьох інших вищих навчальних закладів.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили хлопців, які розмалювали зупинку громадського транспорту

Патрульні виявили хлопців, які розмалювали зупинку громадського транспорту 12:47

Вчора близько четвертої ранку на лінію "102" надійшло повідомлення, що на вулиці Захисників України двоє невідомих щось пишуть фарбою на зупинці громадського транспорту.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 50-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання 12:24

Питання, які виносяться на розгляд п’ятдесятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила сьогодні погоджувальна рада.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:13

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:34

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Тепла зима сприяє завершенню будівництва спортивного майданчика у Сновську

Тепла зима сприяє завершенню будівництва спортивного майданчика у Сновську 11:11

Біля Сновської районної гімназії продовжуються будівельні роботи з облаштування спортивного майданчика. Підготовчі роботи розпочали у листопаді 2019 року, тоді робітники демонтували фундамент колишнього ФОК, зазначено на сайті громади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини