Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 15:02:35

П'ять жителів Чернігівщини отримали ваучери

05.06.2013   09:12Агенцiя

Уже п'ять жителів Чернігівщини, віком старше 45 років, скористались правом до досягнення пенсійного віку на одноразове отримання ваучера на навчання для підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Перший ваучер знайшов свого власника наприкінці травня. Отримала його безробітна з Городні Світлана Пухова. Вона проходитиме перепідготовку за професією "плодоовочівник".

Не згаяв шанс здобути нову професію і Володимир Рисак з Мени. Він вирішив вчитися на бджоляра, щоб врешті-решт зайнятися улюбленою справою. Адже чоловік вже кілька років ніде не працює і живе за рахунок присадибної ділянки та господарства.

Правом отримати ваучер і на його підставі пройти перепідготовку за професією "електрогазозварник" скористалися Анатолій Олійник з Ніжина та Олександр Гончар з Чернігова. Анатолій Олійник нині безробітний, тому й вирішив здобути затребуваний на ринку праці фах. Олександр Гончар працює, але додаткові знання та вміння зайвими не бувають. Оскільки нині в ціні кваліфіковані робітники широкого профілю.

Ще один ваучер було видано ічнянцю Петру Савченку. Він проходитиме професійний вишкіл за напрямом "агрономія". Чоловік переконаний: поглиблення рівня знань із обраного фаху допоможе йому в професійній діяльності.

Отже, видача ваучерів на навчання сприятиме не тільки підвищенню якості робочої сили, а й додасть реальних можливостей самореалізуватися у професійній сфері тим, хто через вік зневірився в успішному працевлаштуванні.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ  

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини