Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 20:18:55

Cлухачі ознайомляться з особливостями реалізації державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій

05.06.2013   07:33

Тематичний короткотерміновий семінар “Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з реалізації державної політики з питань культури, охорони культурної спадщини та заходів обласної цільової Програми розвитку туризму в Чернігівській області на 2013 – 2020 роки” розпочався 4 червня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Семінар призначений для начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, управлінь та відділів Чернігівської, Ніжинської та Прилуцької міських рад.

У відкритті заходу взяли участь перший заступник директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко та директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з особливостями реалізації органами місцевого самоврядування державної політики в галузі культури, туризму, охорони культурної спадщини національностей і релігій згідно вимог чинного законодавства; нормативно-правовими засадами охорони культурної спадщини; сучасними різновидами туризму, освітніми та науковими тенденціями в туризмі; питаннями розвитку сільського туризму в Україні та Чернігівській області; пріоритетними напрямами державно-церковних відносин в області; питаннями фінансування закладів культури; станом впровадження інноваційних форм роботи в закладах культури та обласної цільової Програми розвитку туризму в регіоні. Учасники навчання опановуватимуть особливості брендування територій; звернуть увагу на організацію роботи туристично-інформаційних центрів на прикладі Чернігівського туристично-інформаційного центру. Також програмою навчання передбачено висвітлення аспектів модернізації державної служби, що включають порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”.

В рамках семінару держслужбовці візьмуть участь у науково-практичній конференції “Хрещення Київської Русі – визначна подія в історії українського народу”.

Останні новини Чернігівщини

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками

В Прилуках поліція розслідує обставини ДТП з трьома легковиками 17:28

Водій автомобіля «Богдан» створив аварійну ситуацію, через що сталося зіткнення з «ВАЗом» на зустрічній смузі руху та «Рено Логан», який перебував на стоянці.

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів

У Чернігові відбулася нарада з приводу подальших дій профспілок щодо не підтримки антинародних законопроектів 16:57

23 січня, за ініціативи голови Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (далі ФПО) Ігоря Москаленко в залі засідань Президії ФПО відбулася нарада.

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини