Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 13:55:40

У прокуратурі Чернігівської області "розібрали" роботу за минулий рік

02.03.2013   09:21

У прокуратурі області відбулась міжвідомча нарада з питань захисту соціальних, майнових та житлових прав та інтересів громадян

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Олега Підгайного відбулася міжвідомча нарада з питань представницької діяльності щодо захисту у суді соціальних, майнових, житлових, інших прав та інтересів громадян.

У нараді взяли участь керівники  територіальних органів Пенсійного фонду, Держінспекцій з питань праці та сільського господарства, ряду департаментів облдержадміністрації.

Учасники наради зазначили, що протягом 2012 року на захист інтересів соціально незахищених громадян пред’явлено 310 позовних заяв, за результатами розгляду яких до стягнення присуджено понад 2 млн. грн.

Зокрема, за втручання прокурора Куликівського району судом поновлено особисті права 8 інвалідів, які утримуються в геріатричному будинку. Громадяни понад 50 років не мали документів, що посвідчують їх особу, а тому не у повному обсязі могли користуватися гарантованими державою правами.

За позовом прокурора Менського району окружним адмінсудом встановлено статус учасника бойових дій інваліду ІІ групи Адаменку В.В. Аналогічний позов пред’явлено прокурором Борзнянського району в інтересах Стрішного І.В.

За позовами прокурора  Талалаївського району поновлено права понад 100 громадян – членів колишнього колективного сільгосппідприємства.

Захищено житлові права понад 300 мешканців двох гуртожитків

Судом задоволено позов прокурора  Носівського району про стягнення з приватного підприємства на користь мешканців села Хотинівка 20 тис. грн. збитків за самовільне використання їх земельних ділянок.

Забезпечено обов’язкову  участь прокурора при розгляді справ  на захист інтересів громадян, які  в силу майнового чи фізичного  стану не спроможні захистити  себе в судовому порядку.

За підсумками обговорення прийнято рішення про вжиття додаткових заходів до забезпечення належної реалізації конституційних прав соціально незахищених громадян, розроблено низку конкретних заходів, виконання яких сприятиме вирішенню існуючих проблемних питань.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям

Пісенні вітання жінкам-військовослужбовцям 11:08

В обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки Міністерства оборони України 5 березня пройшли урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню.

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення

Очільники області зустрілися з жіночим активом Придесення 10:41

В обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди прийдешнього Міжнародного жіночого дня.

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка

Ніжин: оголошено конкурс на розробку візуалізації парку Шевченка 10:21

Ніжинською міською радою оголошено конкурс на розробку найкращої передпроектної візуалізації парку імені Тараса Шевченка. Конкурс триватиме упродовж 50 днів, до 23 квітня. У підсумку переможець отримає 100 тисяч гривень (з урахуванням статті 168 Податкового кодексу України).

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком

Чернігів: рекомендовані транспортною радою зміни міських автобусних маршрутів затвердив виконком 10:01

Зміни в мережі міських автобусних маршрутів загального користування, рекомендовані координаційною радою з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова на засіданні 4 березня затвердив виконком міської ради.