Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 23:54:01

Чернігівські школярі стали «фанатами» спецпідрозділу міліції «Беркут»

02.03.2013   09:18

Старшокласники кількох шкіл Чернігова за годину стали фанатами сильних чоловіків із роти міліції особливого призначення «Беркут» Управління Міністерства внутрішніх справ у Чернігівській області.

Чернігівські школярі стали «фанатами» спецпідрозділу міліції «Беркут»

Чернігівські школярі стали «фанатами» спецпідрозділу міліції «Беркут»

«День відкритих дверей» для учнів загальноосвітніх шкіл №7 та №13, а також школи-колегіуму №11 м. Чернігова відбувся завдяки спільним організаційним зусиллям командування спецпідрозділу та співробітників відділу кримінальної міліції у справах дітей обласного Управління МВС.

Запрошені школярі мали змогу не тільки потримати справжню зброю у своїх руках, а своїми очима побачити, що уміють чоловіки із «Беркута».

На  плацу чернігівського навчального центру школярі побачили  виставу, як  ці треновані міліціонери можуть виконувати спеціальні завдання, як володіють прийомами рукопашного бою, як вони здатні блискавично затримати злочинця (певна річ, цього разу - умовного).

Крім цього, правоохоронці продемонстрували юним гостям зовсім свіже надбання міліції Чернігівщини, окрасу і гордість системи службової підготовки - мультимедійний стрілецький тир, розташований тут же, на території начального центру.

Сказати, що старшокласники були в захваті - значить не сказати нічого.  Дівчата були просто зачаровані: якщо коханий служить у «Беркуті», з таким хлопцем  можна нічого не боятися - ділилися вони своїми враженнями. Хлопці ж (принаймні, деякі з них) всерйоз зацікавилися умовами прийому на службу до спецпідрозділу, бо вже встигли подумки приміряти на себе краповий берет спецназівця.

Владислав Савенок та
СЗГ УМВС України
в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.