Розпочинається конкурс для студентів "Студенти для органів місцевого самоврядування"
Громадська організація "Молодіжна Альтернатива" оголошує про початок конкурсу "Студенти для органів місцевого самоврядування"
У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти з 16 областей України: Одеса, Чернівці, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Львів, Запоріжжя, Харків, Чернігів, Херсон, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Рівне, Луцьк, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади.
Мета проекту: виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування
Робота – це в першу чергу можливість взяти участь у нормотворчому процесі
Аналіз нормативно-правових актів
Підготовка аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем
Адаптація європейських нормативно-правових актів до українських реалій
Написання промов для депутатів
Підготовка документів для комітетських та сесійних слухань
Участь у засіданнях комісій, управлінь, сесій
Редагування нормативно-правових документів, підготовка їх до друку
Переклади нормативно-правових актів інших країн
Відповіді на запити та листи до депутатів
Моніторинг ЗМІ
Оновлення сайтів тощо
Для того, щоб стати учасником проекту, необхідно заповнити анкету до 15 березня 2013 року. Або заповнюйте он-лайн форму анкети
Учасники проекту матимуть змогу взяти участь у 16 тренингах та відвідати центральні органи влади – Верховну Раду та Кабінет Міністрів України
Більш детальна інформація на інтернет-сторінці організаторів конкурсу www.ya.org.ua
Надсилайте анкету за адресою МА:
- ел. адресою mol-alt@yandex.ru,,
- або за поштовою адресою: Україна, Київ-053, вул. Обсерваторна 111 оф. 214.
Контакти в Чернігові:
- ел.адреса ok.stelmakh@gmail.com з поміткою СТАЖУВАННЯ
- телефон 050-954-83-54, 098-914-91-52
Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні
Останні новини Чернігівщини
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression