Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:30:31

Тематика семінару – Податковий кодекс України

21.11.2011   07:20Агенцiя

Податковий кодекс України – непростий документ. Його не можна читати, як художню літературу.

Він не схожий на ранішні закони з оподаткування. По-перше, він відрізняється обсягами від будь-якого створеного раніше закону. По-друге, він містить цілу низку новацій, яких не було раніше, по-третє, він містить нову інформацію про вирахування того чи іншого податку, у четвертих, він міняє самі взаємовідносини між контролюючими органами та платниками податків тощо.

Тому міські податківці постійно проводять роз’яснювальну роботу як індивідуального, так і масового характеру.

У першу чергу це семінари. Черговий такий захід було проведено представниками офіційного видання журналу “Вісник податкової служби України” у приміщенні ДПІ у м. Чернігові за участі фахівців ДПА в Чернігівській області.

Відкриваючи зустріч, керівник ДПІ у м. Чернігові Федір Уляненко наголосив, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

Належним чином були висвітленні особливості оподаткування в умовах дії Податкового кодексу України: податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, місцеві податки і збори.

Зокрема, з визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток, нових груп амортизації, термінів подання звітності, розрахунку ПДФО та обчислення соціальної податкової пільги, адміністрування ПДВ та критерії для автоматичного відшкодування цього податку.

Розглянуті були і питання щодо ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

На семінарі були присутні бухгалтери підприємств усіх форм власності. За їх словами, такі заходи сьогодні надзвичайно актуальні, оскільки дають можливість не лише дізнатися про нове у законодавстві, а і отримати конкретні відповіді на свої запитання

Ірина Берегова, ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».