Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:37:30

Зметою вдосконалення роботи провели семінар-навчання

18.11.2011   15:34Агенцiя

16-17 листопада фахівці Чернігівського ОЦЗ провели навчальний семінар для технологів-організаторів та начальників відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості.

Метою організації навчання стало опрацювання практичних питань переходу на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг безробітним з урахуванням досвіду апробації нової технології в пілотних центрах зайнятості області.

Відкриваючи захід, перший заступник директора обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура, поінформував присутніх про особливості та організацію переходу Чернігівської обласної служби зайнятості на роботу за Єдиною технологією надання соціальних послуг центрами зайнятості, а також навів приклади ефективного впровадження у інших областях.

Про роль особистих консультантів в обслуговуванні незайнятого населення, особливості організації взаємодії з роботодавцями, профорієнтаційне обслуговування клієнтів центрів зайнятості, підвищення ефективності професійного навчання безробітних, з урахуванням вимог ЄТНаСП, слухачам розповіли начальники профільних відділів Чернігівського ОЦЗ.

Наразі впровадження нової технології відбувається у Ніжинському міськрайонному, Чернігівському та Городнянському районних центрах зайнятості.  Перевагами і недоліками роботи в цій системі під час семінару поділилися зі своїми колегами працівники вищеназваних центрів зайнятості.

Підводячи підсумки, Вячеслав Бєлогура підкреслив, що відповідальне ставлення працівників обласної служби зайнятості до виконання своїх обов’язків, дозволить зробити наступний крок до вдосконалення та успішно справитися  із  поставленими завданнями.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».