Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 23:09:21

Навчальний пункт готує фахівців для МНС

18.11.2011   09:06Агенцiя

Навчальний пункт управління МНС України в Чернігівській області одним з перших в Україні розпочав здійснювати підготовку особового складу для оперативно-рятувальної служби за професіями “Пожежний – рятувальник”, “Рятувальник”, “Радіотелефоніст” та “Машиніст насосних установок пожежно – рятувального транспортного засобу”.

Тільки у цьому році його викладачами для підрозділів МНС Чернігівщини підготовлено майже 80 фахівців.

В повсякденній роботі рятувальникам доводиться працювати в різноманітних складних умовах під час ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій. А для цього необхідна відповідна фізична та психологічна підготовка. Тож з метою якісного проведення підготовки в навчальних групах по предметам “Газодимозахисна служба” та “Спеціальна фізична підготовка”, виникла необхідність створення “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу.

Їх відкриття відбулося 16-го листопада за участю начальника управління МНС в області Володимира Мухи. Тепер тут бійці МНС проходитимуть підготовку в умовах, наближених до реальних.

Роботи з будівництва “Смуги психологічної підготовки” і тренувального комплексу спільно з викладацьким колективом розпочав начальник навчального пункту підполковник служби цивільного захисту Олександр Федорових при підтримці начальника УМНС в області Володимира Мухи.
Смуга відповідає сучасним вимогам для навчання слухачів та обладнана лабіринтом з перешкодами, технологічними отворами, тунелями, містками, завалами.

Крім того, з метою покращення якості навчання майбутніх рятувальників, зроблений ремонт навчальної башти, створено спортивне містечко для проведення тренувань з пожежно – прикладного спорту, встановлено та введено в дію макет пожежної автоцистерни, тренувальні (навчальні) дільниці “Колодязь підземних комунікацій” та “Пожежний гідрант”.

  Фахівцям, котрі успішно опанували курс професійно-технічного навчання та пройшли кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень “кваліфікований робітник” з врученням відповідного свідоцтва.

  Після проходження професійної підготовки, слухачі направляються у пожежно-рятувальні підрозділи області для набуття практичних навичок та закріплення отриманих під час навчань знань.

В навчальному пункті створені всі умови для формування якісних кадрів служби цивільного захисту, підготовки надійної, досвідченої, грамотної зміни, яка з честю та гідністю буде виконувати свій професійний обов’язок, поповниши ряди рятувальників Чернігівщини.

Cтарший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.