Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 вересня, 22:18:48

Три заклади профосвіти області презентували себе на «Фестивалі кар’єри» на ВДНГ

03.06.2025   15:27Агенцiя

Долучившись до цього заходу, вони отримали можливість познайомитися з місцевим роботодавцем і знайти майбутніх вступників.

У діючих протягом чотирьох днів експозонах – представити ті професії, які можна отримати на їх базі.

Так, фахові майстер-класи та воркшопи для киян і гостей міста провели педпрацівники Комунального закладу "Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту" Чернігівської обласної ради, комунального закладу "Чернігівський центр професійно-технічної освіти" Чернігівської обласної ради та комунального закладу "Прилуцький професійний ліцей" Чернігівської обласної ради.

Участь цих закладів освіти у заході стала можливою завдяки підтримці партнерських проєктів EdUP і DECIDE.

У межах «Фестивалю кар’єри» за участю заступника міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитра Завгороднього відбулося обговорення перспектив та змін у професійній освіті України. Він виступив разом із партнерами проєктом EdUP та урбан-бюро Big City Lab.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Майже 2500 українців уже скористалися консультаціями в Офісах податкових консультантів 17:05

З моменту запуску роботи Офісів податкових консультантів консультації отримали вже близько 2500 осіб. Про це повідомила в. о. Голови Державної податкової служби України Леся Карнаух.

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва

Профтехи та коледжі запрошують долучитись до проєкту з розвитку соціального підприємництва 16:59

Проєкт StudBiz оголошує OPEN-CALL для закладів професійної та фахової передвищої освіти. 20 відібраних закладів-учасників отримають повний супровід, менторство, юридичну підтримку та грант на відкриття соціального бізнесу у своїх стінах.

На Чернігівщині поліція затримала зловмисника з партією наркозілля вагою 8 кілограмів 16:50

Поліцейські затримали наркодилера, який у Ніжинському районі створив приховану у кукурудзяному полі наркоплантацію з вирощування конопель та збував по всій Україні готові до вживання партії марихуани. Затриманого поміщено під варту.

Поліція Чернігівщини затримала злочинне угруповання підозрюваних у грабежі, серійних крадіжках з агропідприємств і угоні авто 16:43

Поліцейські затримали групу зловмисників, які підозрюються у пограбуванні і крадіжці з агропідприємств, а також в угоні легкового автомобіля. Затриманим повідомили про підозру, їх поміщено під варту.

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень

Чернігівська область виділяє на підтримку Сил безпеки та оборони більше мільярда гривень 16:40

За дорученням Президента України Володимира Зеленського області і громади системно реалізовують державну й регіональні стратегії, спрямовані на підтримку Сил оборони та безпеки. Чернігівщина – не виняток.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини