Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 20:01:44

У Чернігові проходить ІІІ обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

10.01.2013   08:20

Як повідомили у науково-методичному центрі управління освіти міської ради протягом листопада-грудня 2012 року у м. Чернігові відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

У ІІ етапі олімпіад брали участь учні 35 загальноосвітніх навчальних закладів міського та обласного підпорядкування, усього 1663 учнів. Загальна кількість дипломів, отриманих учнями за підсумками ІІ етапу олімпіад з базових дисциплін становить 422 диплома. З них: І ступеня – 76 дипломів, ІІ ступеня – 143, дипломів ІІІ ступеня – 203. Учні ліцею № 15 та ЗНЗ № 1 вибороли найбільшу кількість дипломів – 41 та 39 відповідно.

За рейтингом до десятки кращих, у порядку зайнятих місць, увійшли навчальні заклади: № 1, 15, 12, 3, 2, 31, 29, 32, 11, 22. Стабільно високі результати на II етапі Всеукраїнських олімпіад показують учні СЗНЗ № 1 та ліцею № 15, які протягом трьох останніх років є лідерами серед навчальних закладів міста.

За результатами ІІ етапу олімпіад визначені також навчальні заклади, що увійшли до п’ятірки кращих з окремих предметів. Так, декілька років поспіль значно випереджають за кількістю балів, набраних у ІІ етапі олімпіад порівняно з іншими закладами, ліцей №32 – з української мови, ЗСШФМП № 12 – з математики, ліцей № 15 – з правознавства.

Вчителям, учні яких зайняли призові місця у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін згідно з наказом управління освіти Чернігівської міської ради оголошено подяку.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад нагороджені дипломами та направлені для участі у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, загалом 162 учні шкіл міста.

ІІІ обласний етап Всеукраїнських олімпіад розпочався під час зимових канікул з 3 січня і триватиме до 9 лютого. Вже відбулись обласні олімпіади з української мови та літератури, фізики, історії, німецької та французької мови. Учні загальноосвітніх навчальних закладів міста продемонстрували високий рівень знань і вже на сьогодні, за інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради, вибороли значну кількість призових місць. Так, з 9 учнів шкіл міста, які змагались у обласній олімпіаді з французької мови, 8 зайняли призові місця.

Крім того, з 21 січня до 26 лютого проводитимуться відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з переможцями ІІІ обласного етапу олімпіад.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 115 нових випадків COVID-19

Виявлено 115 нових випадків COVID-19 16:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 вересня в області зафіксовано 115 нових випадків COVID-19.

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.